Wpis z mikrobloga

Nauczycielka mi dzisiaj groziła, że jak nie oddam jej dzisiaj telefonu, to następnym razem wezwie policję i to ona mi go zrekwiruje xD Taki #!$%@?, statut szkoły to nie prawo polskie xD Czemu te atencyjne dzbaniska nie rozumieją, że znam konsekwencje używania telefonu na lekcji i mogą sobie spokojnie wpisywać uwagi bez robienie tej całej tyrady? Nikomu tym krzywdy nie robię. Przecież przepisuję te jej gówno prezentacje.
#gownowpis #szkola #licbaza #patologiazmiasta
  • 108
@Aedemkun: Statut szkoły obowiązuje na terenie szkoły, jak jesteś na terenie szkoły to musisz się stosować do statutu. Statut jest ponad prawem powszechnym, wchodząc na teren szkoły akceptujesz statut.


@S_____ Statut szkoły nie jest ponad prawem. Przynajmniej nie w Polsce.
@Aedemkun złotko, nie ma takiego prawa, które zabrania nauczycielowi skonfiskowanie telefonu na czas prowadzenia zajęć. Jeżeli by sobie go przywłaszczył na dłużej - owszem, łamie prawo. Jeżeli go zabiera na czas prowadzonych przez siebie zajęć jest to jak najbardziej słuszne i zapewne w statucie jest o tym wzmianka. Przestań być edgy nastolatką i zacznij słuchać na lekcjach.


@Rozbojnik_Alibaba Może "zabrać" jeśli uczeń nauczycielowi telefon przekaże. Natomiast zabrać bez woli ucznia nie ma
@Aedemkun: temat da się załatwić na poziomie ale czego ja wymagam od rozpuszczonego dzieciaka, który myśli że wszystkie rozumy pozjadał. W dodatku atencjuszka ( ͡º ͜ʖ͡º)

Swoją drogą widać, że pedagogika nie poszła z duchem czasu, bo powinni uczyć nauczycieli zachowań z rozbestwionymi gówniakami, które myślą że pozjadały wszystkie rozumy, a dyrektorzy powinni przedstawiać prawa i obowiązki obowiązujące w danej placówce żeby nie było później kwiatków
@judqa: No cóż, jeśli uważasz, że w sytuacji gdy nauczycielka podnosi rękę, tak jakby chciała kogoś uderzyć i drze mordę to ja tutaj jestem patologią, to twoja sprawa. Zgaduję, że jesteś z pokolenia, które nauczyciele mogli traktować jak bydło więc wcale mnie to nie dziwi. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)