Wpis z mikrobloga

Przygotowując się do #odchudzanie zacząłem liczyć kalorie i próbować troche mniej jeść, jest godzina 14:00 jestem caly czas głodny a wsunąłem już 1250 kcal i zbliżam się do dziennego limitu którego nie powinienem przekraczać przy pracy siedzącej jeżeli chce schudnąć.

Eh nie ma letko, póki co nie zacząłem jeszcze układać jakaś specjalna #dieta dlatego taki śmietnik w tym jadlospisie

Na później mam jeszcze jabłka i banana

Jakie potrawy są dość sycące ale niezbyt kaloryczne?

#mirkokoksy #fitness
Ksemidesdelos - Przygotowując się do #odchudzanie zacząłem liczyć kalorie i próbować ...

źródło: comment_DBc6HiNhaSfSxRtdSvjs87ErmPZuLYyg.jpg

Pobierz
  • 22
czy to jest to co zjadles? i to nie jest zarzutka?


@wykopowy_brukselek: ale z czym problem? rano nie miałem czasu dlatego na szybko zalalem zupke chinską, zjadłem na obiad pyzy z mięsem 7 sztuk, kilka orzechów włoskich i 2 pierniczki i do tego 2 kawy stąd te mleko i cukier
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ksemidesdelos: no przede wszystkim to #!$%@?ć syf pokoju zupek czy orzechów, które nijak sycą a mają w #!$%@? kalorii xD
Dorzuć ziemniaków, stosunkowo niska kaloryka i ładnie zapychają.

Ja na śniadanie sobie robię twaróg+serek wiejski+szczypiorek+3x chrupki graham+szczypiorek i papryka (wychodzi około 450-500 kalorii) do tego z 5/6 jajek (różnie z kaloryką bywa, zależy od wielkości). Mieszczę się z tym w około 900-1000 kalorii a chodzę najedzony kilka ładnych godzin

A, no