Wpis z mikrobloga

@Reepo: no tak jest, nie jestem za PISem, nigdy na nich nie zagłosuję, jak słyszę TVP to krew mnie zalewa ALE jak słucham oskarżeń opozycjonistów pod adresem PIS to też mnie krew zalewa, że można tak niemerytorycznymi i populistycznymi argumentami (a często po prostu nieprawdziwymi lub rozdmuchanymi) walczyć z PISem, w sytuacji kiedy oni sami dostarczają masę merytorycznych powodów do krytyki.
  • Odpowiedz
@lewaq3000: p--------z.. nie ma tu nawet miejsca na dyskusje ani z jednej ani drugiej strony, bo albo po myśli panujące w tym tygodniu na wykopie mody, albo podpada się pod mema. Dawno nie ma tutaj klimatu do powaznej, merytorycznej rozmowy. Zresztą jak ma taki być w obliczu opanowaniu portalu przez nastolatków przekonanych o własnym monopolu na prawde.
  • Odpowiedz
Chodzi tutaj o grono politruków, którzy pod przykrywką "nie głosuje na pis, ale" zaczynają po prostu lizać dupę (nie da się tego ładniej) PiSowi, że w ogóle najlepsza partia itd. a PO to zło, i zdrajcy, i sługi Niemiec.


@lewaq3000: a nie chodzi tu o to, że trolle drugiej strony, czyli opozycji, wyzywają od PiSowców każdego, kto popiera jakikolwiek pomysł PiS, nawet ten dobry?

Przykładem niech będzie Obrona
  • Odpowiedz
@Reepo: niestety, ale przez duopol na naszej scenie politycznej trzeba na "dzień dobry" zaznaczać takie kwestie. W myśl zasady skoro nie jesteś z nami to jesteś przeciw nam. A poza tym twój wpis ma mocne nacechowanie polityczne, które wyjaśnił ci user wyżej. Z fartem mireczku
  • Odpowiedz
@KrolWlosowzNosa: polecam odpuścić główną (bo to rakowisko, piszę tam posty tylko po to, żeby zgarnąć minusy i nie zostać bordo) i obserwować #neuropa na mirko

Obrona Terytorialna


@Strzelec_Kurpiowski: to nie jest dobry pomysł, a swoim gównopostem potwierdzasz, że jesteś upośledzony. OT to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Dyskusji nawet nie podejmuje skoro masz mi tu kwiczeć.
  • Odpowiedz
: to nie jest dobry pomysł, a swoim gównopostem potwierdzasz, że jesteś upośledzony. OT to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Dyskusji nawet nie podejmuje skoro masz mi tu kwiczeć.


@lewaq3000: dokładnie o tym pisałem XDDD

Kij, że wojsko to popiera, bo w razie jakichkolwiek strat nie ma skąd je uzupełnić, Lewaq3000 mówi że to wyrzucenie pieniędzy w błoto i tak ma być XD
  • Odpowiedz
wojsko popierałoby pewnie także przeznaczanie 5% pkb na wojsko. Jakie 5, 10, więc tak ma być!


@lewaq3000: tak jak ci co mają ból o wydatki na wojsko, popieraliby całkowitą likwidację armii, bo kto to widział, żeby 40 mld co roku "w błoto" wyrzucać.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: Widzę że nie idzesz na kompromisy. Jak jesz zupę to wrzucasz całą paczkę soli czy tylko delikatnie dla smaku? Tak samo jest z armią, jej wydatki muszą być ograniczanie. Wydaje mi się, że utrzymanie małej, silnie zaawansowanej technologicznie armii jest lepsze niż budowa ogromnej rezerwy. No ale co kto lubi. Jeśli wojsko zamiast nowych samolotów woli żołnierzyków z karabinami biegającymi po lesie, to ich sprawa. Niech wojsko samo zorganizuje
  • Odpowiedz
Za każdym razem na Wykopie xD


@Reepo: a przeglądałeś wykop przed założeniem tu konta? Bo w 2015 roku było identycznie, lecz bez tego ale na końcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W dodatku nie była to jakaś tylko spora grupka, lecz większość aktywnych wykopków.
  • Odpowiedz
Widzę że nie idzesz na kompromisy. Jak jesz zupę to wrzucasz całą paczkę soli czy tylko delikatnie dla smaku?


@lewaq3000: jak widzę, że ktoś jest glodny, to daje mu dużo zupy i nie mówię, że dokładka dla niego to marnowanie jedzenia.

Nasz kraj leży gdzie leży i dlatego jest bardzo głodny, ale nie na zupę tylko na
  • Odpowiedz
@lewaq3000: @Reepo: @Papasanbaba: @Naxster: Dla widocznych tu lewaków nie da się nie popierać jakiejś partii ale uważać że jakąś tam rzecz zrobili słuszną.
Nie da się, bo u nich w młodzieżówkach i partiach za takie coś wylatuje się z pracy więc nie mogą się z czymś takim pogodzić także i tutaj. To taka mentalność albo jesteś z nami albo przeciwko nam.

Dla przykładu
przesympatycznypan - @lewaq3000: @Reepo: @Papasanbaba: @Naxster: Dla widocznych tu le...

źródło: comment_gr2FKtnHo41cfhis11iyyrIkiaU3oExM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
chyba nie rozumiecie tego mema.


@lewaq3000: chyba nie rozumiesz co napisałem, bo piszesz to samo zarzucając mi, że ja mam przeciwną tobie pozycję

tylko tak się jakoś dziwnie składa, że najwięcej krzyczą o tym ludzie którzy niby są przeciwko PiS, ale niech no tylko jakaś aferka z nimi w roli głównej wybuchnie to latają po wypoku jak poparzeni, broniąc Partii Matki do ostatniej kropli krwi
  • Odpowiedz