Wpis z mikrobloga

@NieZnaszGo: taka ciekawostka, tanie napoje i tanie wody smakowe w wiekszosci sa zero bo slodzik jest tańszy od cukru, warto patrzec na etykiety. Jak mieszkalem w polszy to czesto bralem zamiast pepsi za 4 zl czerwony napój za 99 gr xd
@MegaZU0:

dalej te same, ale co teraz nie powoduje raka. Temu spożywanie aspartamu najlepiej ograniczyć, a nie wykluczyć.

no chyba nadal nie powoduje raka, więc o co chodzi? albo jest już późno i nie zrozumiałem
@NieZnaszGo: ją tam przez parę lat picia takich pickow czułem się jak śmiec w środku. Mega zmęczony,jakieś rewolucje w żołądku bo piłem 2l coli dziennie bo wmawiałem sobie że na redukcji mi to pomoże Tera wodę i polecam ten stan. Takie napoje mimo że nie mówię tutaj o aspartamie szkodzą zdrowiu na dłuższą metę,a szczególnie mówię o kichach i przełyku.
@NieZnaszGo: Gdzieś kiedyś słyszałem (nie pamiętam gdzie), że picie coli zero jest lepsze od picia zwykłej coli, ALE...to jest wciąż cola. JEDNORAZOWO cola zero jest lepsza na diecie redukcyjnej, bo nie ma cukru, a przy takich ilościach nie ma bata, żeby dostarczyć ilość aspartanu odpowiednią do przywołania raka z poke balla. Natomiast przy piciu codziennym w dużych ilościach to nieważne, czy zwykła cola, czy cola zero - jakiś organ prędzej czy