Wpis z mikrobloga

Taka prawda, że my najlepsze lata życia dawno temu, bezpowrotnie przesraliśmy i nigdy nie odzyskamy straconych lat. Jak nawet dana różowa zapyta was, co robiliście przez ostatnie 10 lat, to właściwie co jej odpowiecie? Gierku #!$%@?, gnębienie na osiedlu przez oskarków, albo rodziców w domu i czytanie? Dla różowych nie jest to atrakcyjne i one przeważnie oczekują, aby każdy z nas chociaż miał jakieś doświadczenia, całowanie, seksik, podróże za hajsik rodziców etc. Wiele lat temu anonimowo pisałem z lochą i pytała się, czym się zajmuje, jakie mam osiągnięcia i wiecie co napisałem? Prawdę #!$%@? i zacytuje ją: ''gdzieś się #!$%@? uchował, albo jesteś jakiś #!$%@?ęty że nigdy nic, a wiesz narząd nieużywany zanika xD'' A co mogłem zrobić za młodego szczyla, gdy oskarki i chady zdobywali pierwsze doświadczenia, skoro w okresie dojrzewania 14-18 lat wyglądałem tragicznie i plus problemy w domu rodzinnym?
Ja pochodzę z domu, że zawsze były awantury i są do dnia dzisiejszego. Nawet widziała mnie ta różowa i jeszcze wyśmiała mnie, że wyglądam na niedorozwiniętego. Teraz dla mnie jest za późno, a jeszcze bardziej w moim wieku już dawno temu jestem wykluczony społecznie. No sorry, ale prawik lvl 26 lat nie brzmi ciekawie, prawda? No właśnie. A tak poza tym niczego nie oczekuje w komentarzach i napisałem tylko szczerą prawdę.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels #podrozujzwykopem #zwiazki
  • 16
odpowiedz ulubiony usuń udostępnij



AurenaZPolski 11 min. temu via Android 0

@Piasqun jak będziesz miał fałszywe zdjęcie chada to ona będzie miała gdzieś jak się wypowiadasz


@AurenaZPolski: Robiłem eksperyment z fake chadem, i wiesz co napisałem loszce? Jestem chory, mieszkam z matką, bezrobotny, a ona ?? ''Nie martw się, wszystko się ułoży i jak chcesz to mogę tobie pomóc :*'' Gdyby to napisał typ z przeciętną mordą.....