Wpis z mikrobloga

@djtartini1: Teza z pupy, bo gotowanie na najtanszych produktach jest 2-3 krotnie tansze niz kupowane gotowe produkty. Jest roznica spora czy wydasz 2zl na makaron, czy spedzisz godzine robiac go samemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz