Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, doradźcie co robić

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #studbaza

Bardzo podoba mi się chłopak ze studiów, jesteśmy razem na roku ale w innych grupach. Jest bardzo sympatyczny, pozytywny i miły i ogólnie nie mogę przestać o nim myśleć, w wolnym czasie stalkuję go na portalach społecznościowych. Rozmawiałam z nim może ze dwa razy tak niezobowiązująco (on podszedł) i nawet się sobie nie przedstawiliśmy ale mamy jakichś tam wspólnych znajomych.

Kilka razy wyraźnie widziałam, że się we mnie wpatruje ale może to być spowodowane tym, że zauważył że ja często patrzę na niego. Czasem udaję, że go nie widzę bo jestem strasznie nieśmiała a czasem patrzymy na siebie i się uśmiechamy. On potrafi wyszukać mnie w tłumie na sali wykładowej i uśmiechać się do mnie. No i jak np staliśmy w większej grupie przed zajęciami i spytałam o coś jakiegoś gościa, mój obiekt westchnień odwrócił się i odpowiedział mi na to pytanie.

Problem jest taki, że on ma dużo koleżanek (wiem z jego fejsa) i te spojrzenia itd to po prostu jego taka natura. Te dziewczyny są naprawdę ładne a ja może nie jestem brzydka, ale też na pewno nie jestem olśniewającą pięknością i najgorzej że jestem nieśmiała i wycofana a on bardzo kontaktowy, wesoły i ma dużo znajomych.

Co mogę zrobić żeby dać mu do zrozumienia, że mi się podoba? I czy myślicie, że nadinterpretuję jego zachowanie?

PS Wiem że to nie kafeteria ale chciałabym usłyszeć wasze opinie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 9
Jak coś jest na rzeczy, to powinien zadziałać i napisać


@Venro: Nie zgodzę się.

@AnonimoweMirkoWyznania: OPko, bądź bezpośrednia. Jeżeli on nie wykonał jeszcze kroku to znaczy, że nie jest pewien tego, czy poważnie jesteś nim zainteresowana czy nie. Nie każdy facet ma tak, że jak jakaś ładna dziewczyna się do niego uśmiechnie, to on już podbija. Nie robią dalszych kroków jeżeli nie mają 100% pewności, że dziewczyna jest rzeczywiście zainteresowana.