Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lacuna: Wspomniałaś o zakazie zmiany strony, ale czy można zostać wolnym strzelcem (tj. bić się zarówno z Jihadem jak i Krucjatą)
@lacuna: czy z zajętych terenów np przez chrześcijan będą jakieś daniny za które będzie można np rozwijać dany obszar lub wojska, czy trzymamy dany teren i nie możemy w niego w żaden sposób ingerować?
@lacuna: Ale 4-6 tygodni jako że w tygodniu jedna z frakcji ma jedną decyzję to mało coś będzie tych decyzji bo 1 tydzień to 1 decyzja. Ciekawy jestem jak to tym razem zaplanowałaś by nie tylko te wielkie armie zrobione z dużej ilości graczy mogły sobie pograć w nową historie.
Chyba za wcześnie wrzuciłam temat z pytaniami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Stah-Schek: 1. Wybiera taktykę na bitwę, może uczestniczyć w specjalnych misjach ze swoim oddziałem, dowódca oddziału może być niezależny w decyzjach od dowódcy armii jeśli tego chce

2. Jeden z modyfikatorów wpływających na odbudowę i powiększanie armii

@Yokaii: W teorii dopuszcza, ale jest to mało prawdopodobne.

@Mnichuy: bo mnie @Krailowskyy pociągnął za język, Senat
@lacuna:

dowódca oddziału może być niezależny w decyzjach od dowódcy armii jeśli tego chce


dowódca oddziału może ponieść jakieś konsekwencje za to, jeśli dowódca armii uznałby za stosowne go ukarać?
no i wgl, co mógłby dowódca armii ? możesz jakoś szerzej to opisać ?
Hej! Jako grupka sześciu znajomych chcielibyśmy dołączyć do krucjaty. By stworzyć calkowicie własną armię musimy jeszcze dobrać te 3 osoby jak rozumiem?

I jedno pytanie: wojownicy tworzą postać wojownika zwykłego, oddziały są całkowicie osobno?


@Pas-ze-mna-owce Łącznie powinno być Was dziesięciu, ale jeżeli nie będzie zbyt dużo armii to kogoś Wam dolosuję ;) A co do drugiego pytania to już za chwileczkę, już za momencik - postać tworzy się tak samo, dowódca /