Wpis z mikrobloga

To uczucie, kiedy polecasz koledze Trailer Park Boys, a on odpuszcza po pierwszym odcinku, bo mówi, że nie chce mu się oglądać seriali o jakiejś patologi, kompletnie nie zdając sobie sprawy, że to najbardziej wzruszająca opowieść o bezwarunkowej miłości trzech przyjaciół jaką ten świat widział ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#trailerparkboys #chlopakizbarakow
b.....i - To uczucie, kiedy polecasz koledze Trailer Park Boys, a on odpuszcza po pie...

źródło: comment_la6nK70eKguYpM1eoJVlwAbwAIh0OAU2.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skoro piszesz że Trudne sprawy bardziej wciąga nie świadczy to dobrze o serialu.


@encore2: Nie napisałem tego.

ale powinien pokazać klimat serialu


@encore2: I pokazuje. Sęk w tym, że pokazuje po macoszemu i gdy wchodzi finansowanie stacji widać, że potencjał jest lepiej wykorzystywany przez co serial jest lepszy. Większe pieniądze to lepsza jakość nie tylko obrazu ale także scenariusza, dialogów itd.
  • Odpowiedz
Tak samo jak z danielem magicalem, każdy odpuszcza, bo hur dur patologia, a ja anonek inteligent świat według bezbeckich oglądam, a nie widzi edukacyjnej natury tego serialu. Na początku miły grubasek chce pomóc rodzinie, potem pod wpływem pieniędzy mu odwala palma, niszczy swojej rodzinie, znajomym, dziewczynie życie dla hajsu, a na koniec dostaje sądowy zakaz streamowania co kończy jego karierę na czas nieokreślony. Niczym breaking bad, toruński Walter White
  • Odpowiedz
@borsuczki_robio_sztuczki: ten serial ma bardzo wysoki próg wejścia i bardzo dużo elementów, które mogą zniechęcić. Z jednej strony czytasz, że to serial komediowy, odpalasz losowy odcinek, a tutaj przez 10 minut gość opowiada o tym, jak szcza do plastikowych butelek albo kilku kolesi siedzi w samochodzie, a jakiś grubas chce im sprzedać wędzoną makrelę.

Ja robiłem kilka podejść i odpadałem - raz, bo nie trafiała do mnie konwencja paradokumentu; dwa,
  • Odpowiedz
To może rzeczywiście lepiej jakieś Na Wspólnej puścić albo inne Trudne Sprawy.


@encore2: No i gdzie tu pisałem, że jest bardziej wciągający? Napisałem, że jeśli trudno ci się skupić na TPB to po prostu lepiej puścić jakieś nieangażujące g---o jak TS bo jest przystępne. Muzyka disco polo też jest przystępna dla każdego a nie oznacza tego, że jest dobra.
  • Odpowiedz
esencja tego serialu tkwi właśnie w polskim tłumaczeniu (np. kutasy z kiełbasy i sraskłacz w oryginale są średnio zabawne, a zielony s------l brzmi lepiej niż green bastard)


@aegypius: chyba na leb dupe upadles. ten serial to jest majstersztyk, pod warunkiem ze jest ogladany w oryginale. netfliksowy lektor jest z d--y, ale ten bezbek ktorym sie wszyscy tu podniecaja kladzie ten serial totalnie. jakby mi ktos pokazal pierwszy odcinek z lektorem
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Tutaj nie chodzi o kwestię angażowania się tylko czy podoba Ci się klimat i konwencja.
Breaking Bad, Bojack czy Brooklyn 9-9 pokazują Ci czego się spodziewać gdy będziesz oglądać dalej.
Nie muszę oglądać wszystkich odcinków Mody na Sukces żeby wiedzieć czy podoba mi się serial.
  • Odpowiedz
@encore2: to polecam sprobowac obejrzec jak czlowiek z rozumem i godnoscia czlowieka, ale wez pod uwage to co ludki pisza wyzej. poziom wejscia jest dosc wysoki, ale moim zdaniem warto przebrnac. po pewnym czasie cholernie polubilem chlopakow, a jak sie skonczyly odcinki do ogladania to mialem lekka poserialowa depreche. ;-) plus rewelacyjnie odegrana rola Jima Laheya, ktorego kunszt aktorski mozna w pelni docenic kiedy nie jest zagluszany przez jakiegos pionka
  • Odpowiedz
@borsuczki_robio_sztuczki: Powoli sobie oglądam, i jest okej (i raczej tylko tyle), ale pilot faktycznie był słaby, może odrzucać. No a jak ktoś nie ma mnóstwa wolnego czasu oglądanie seriali, to nic dziwnego, że woli wybierać te, które wciągną od razu ¯\_(ツ)_/¯

Btw - wersja bez lektora lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz