Wpis z mikrobloga

wykopek bordo który w dupie był i gowno widział. A jestem sobie niewygodnym politykiem, w tym środowisku cały czas są afery.


@agaciksa: wykopek różowy który był w wielu miejscach, w tym promocyjnych rejsach zagranicznych i widział rzeczy o których nam polaczkom się nie śniło. Filozof, myśliciel, filantrop, stulejara, p0lka.
  • Odpowiedz
@abitbald: Pewnie poinstruował ją też co robić w przypadku śmierci - zamiast bawić sie w żałoby, to niech szybko obejdzie wszystkie media, a potem może jakaś posadka wpadnie, albo wysoka renta dla wdowy.
  • Odpowiedz
To uczucie jak wrzucasz mema i jesteś z automatu przypisany do mistycznej opłaconej bandy trolli. Eh pogadałbym se z wami ale muszę wyłączyć komputer bo mnie tata woła na popołudniową pogadankę w przypadku najazdu CBA, do zobaczenia później.
  • Odpowiedz
Dobre! Przecież w Polsce nie ma przypadków że policja wpada o 6 rano aby o 9 wypuścić. Wcale a wcale


@ipkis123: jak jesteś politykiem lub prezydemtem naprawdę zwykle musisz coś zrobić żeby Ci weszli. Predzej wredy raczej Ci buty wyczyszcza niż zrobią coś bezprawnie, tak jak lubią.
  • Odpowiedz
jak jesteś politykiem lub prezydemtem naprawdę zwykle musisz coś zrobić żeby Ci weszli.

@abitbald: właśnie nie :)

Predzej wredy raczej Ci buty wyczyszcza niż zrobią coś bezprawnie, tak jak lubią.

@abitbald: co jest bezprawnego w doprowadzeniu na przesłuchanie? O 6 rano.
Żyjemy w czasach gdzie facet skazany za przekroczenie uprawnień podczas kierowania CBA jest koordynatorem służb specjalnych, a ministrem sprawiedliwości jest człowiek który wydawał wyroki na konferencjach prasowych
  • Odpowiedz
@ipkis123:

a ministrem sprawiedliwości jest człowiek który wydawał wyroki na konferencjach prasowych

Ziobro mi ani brat, ani swat, ale gwoli ścisłości - to że w zakresie obowiązków prokuratora leży m.in. prowadzenie konferencji prasowych i informowanie opinii publicznej o istotnych sprawach nie jest niczym nadzwyczajnym. To samo robi np. każdy District Attorney w Stanach. I tak, tam też "wydaje wyroki". Trudno, żeby stwierdził "no ta, postawiliśmy typowi 9 różnych zarzutów, ale
  • Odpowiedz
Trudno, żeby stwierdził "no ta, postawiliśmy typowi 9 różnych zarzutów, ale może jest niewinny?"


@Dutch: ale czy: "Ten pan już nigdy nikogo nie zabije" jest OK?
Wiesz, że po tych słowach spadła ilość przeszczepów w Polsce?
  • Odpowiedz