Wpis z mikrobloga

Każda zamożna rodzina ma takie procedury, ja na przykład wiem gdzie mam zadzwonić, gdzie ukryta jest gotówka i gdzie jechać w ciągu 24h


@Wygryw11: każda rodzina która stała się zamożna w pewien sposób chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PIS jedną ręką mówi o pojednaniu ,a drugą wysyła armię trolli do plucia i walki w internecie .

Po owocach ich poznacie...


@WiesniakzPowolania: w sensie że ja takim jestem? Bo jak tak to nawet fajnie, jak wyśle im fakturę za wrzucenie mema z jbzd na wykop to mi zapłacą?

Tak na poważnie to zapoznaj się z całokształtem mojej twórczości zanim ocenisz, bo to absurd
  • Odpowiedz
PIS jedną ręką mówi o pojednaniu ,a drugą wysyła armię trolli do plucia i walki w internecie .


@WiesniakzPowolania: PIS nikogo nie musi wysyłać - te trolle to odpowiedź na szopkę kręconą wokół tej śmierci, naturalna kolej rzeczy
  • Odpowiedz
@abitbald: wykopek bordo który w dupie był i gowno widział. A jestem sobie niewygodnym politykiem, w tym środowisku cały czas są afery. Aaaa nie powiem nic rodzinie, niech jak ktoś zapuka o 6 będą przerażeni i zdezorientowani. Sens?
  • Odpowiedz