Wpis z mikrobloga

Ten typ udowadnia, że nie trzeba chlać i bić dzieci, żeby stworzyć patologiczną rodzinę.

Wystarczy wmówić dziecku zachowanie przez które padnie ofiarą patusów, a gdy już tak się stanie, to się wtedy nic nie robi żeby ogarnąć patusów aby oszczędzić dziecku cierpień, tylko robi się z ośmiolatka męczennika i żebrze o plusy na stronie z patostreamami.

Jesteśmy świadkami wychowywania kolejnego typa, który zasili tag #przegryw czy #depresja albo nawet samobója strzeli, bo ma ojca bez żadnych kompetencji do wychowywania dzieci i woli pisać głupoty w internecie, zamiast chronić swoje dziecko.

Później typ w komentarzach pisał, że dzieciaka mu tak gnębią że po kątach płacze w szkole i nauczycielki z tym do niego dzwonią, ale i tak nic z tym nie robi i zostawia dziecko w potrzebie.

No ale pamiętajcie:

"Dej mnie plusa, bo prześladują mi syna a to jest takie fajne, bo robi to dla chorej dziewczynki i dużo plusików za taką historyjkę można dostać i nie minusuj mnie proszę".

Swoją drogą trzeba znaleźć określenie na "męski" odpowiednik madki.

#rakcontent #patologiazewsi #patologiazmiasta #logikaniebieskichpaskow #dzieci
Pobierz S.....i - Ten typ udowadnia, że nie trzeba chlać i bić dzieci, żeby stworzyć patologi...
źródło: comment_rmRy3XtYuSmWmPyqDra3oKrWXD40zUse.jpg
  • 90
czyli uważasz, że ojciec powinien go zabrać na siłę by ściął włosy?


@mojwa: czyli nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

Wrzucę jeszcze raz, może za którymś razem zrozumiesz.

"Raczej: "Ojciec wbrew otoczeniu wmówił dziecku żeby nosił długie włosy, więc niech go przed otoczeniem broni, zamiast zebrać o plusy na portalu zbożowym". "

to jak powinien się zachować?


@nokash: rozmowa z rodzicami agresorów i domaganie się reakcji, wymaganie od dziecka, żeby o
Widzę że na mirko jakieś poważne autorytety psychologiczne się zebrały i stworzyły cały portret mentalny ojca oraz przepowiedzieli przyszłość syna.
Czyżbym pomylił serwisy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Strzelec_Kurpiowski ciężko mi w to uwierzyć, za moich czasów lub brata zawsze ktoś w szkole miał długie włosy i nigdy nie było gnebienia. Mój brat całe życie miał długie pióra, w przedszkolu też. Nikt nigdy go nie zaczepial