Wpis z mikrobloga

Ten typ udowadnia, że nie trzeba chlać i bić dzieci, żeby stworzyć patologiczną rodzinę.

Wystarczy wmówić dziecku zachowanie przez które padnie ofiarą patusów, a gdy już tak się stanie, to się wtedy nic nie robi żeby ogarnąć patusów aby oszczędzić dziecku cierpień, tylko robi się z ośmiolatka męczennika i żebrze o plusy na stronie z patostreamami.

Jesteśmy świadkami wychowywania kolejnego typa, który zasili tag #przegryw czy #depresja albo nawet samobója strzeli, bo ma ojca bez żadnych kompetencji do wychowywania dzieci i woli pisać głupoty w internecie, zamiast chronić swoje dziecko.

Później typ w komentarzach pisał, że dzieciaka mu tak gnębią że po kątach płacze w szkole i nauczycielki z tym do niego dzwonią, ale i tak nic z tym nie robi i zostawia dziecko w potrzebie.

No ale pamiętajcie:

"Dej mnie plusa, bo prześladują mi syna a to jest takie fajne, bo robi to dla chorej dziewczynki i dużo plusików za taką historyjkę można dostać i nie minusuj mnie proszę".

Swoją drogą trzeba znaleźć określenie na "męski" odpowiednik madki.

#rakcontent #patologiazewsi #patologiazmiasta #logikaniebieskichpaskow #dzieci
S.....i - Ten typ udowadnia, że nie trzeba chlać i bić dzieci, żeby stworzyć patologi...

źródło: comment_rmRy3XtYuSmWmPyqDra3oKrWXD40zUse.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
Mam kumpla, którego syn może skończyć podobnie. Mam nadzieję, że nie ale trochę na to wskazuje. Jak dzieciak miał +- roczek to chcieli pójść do fryzjera. Wiadomo - niektóre dzieciaki do pewnego wieku na fryzjera reagują strachem, agresją i podobnie no ale większość rodziców jakoś sobie z tym radzi. Oni poszli inną drogą - wymyślili sobie, że odpuszczą, włosy będą zapuszczać i przekażą na rak'n'roll. Chłopak ma na razie 3 latka, 90%
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski:
Ja nie chcę być niepotrzebnie zbyt okrutny, ale jak z gościa, który prezentuje tego typu, łagodnie rzecz ujmując, niemęskie podejście, miałby wyrosnąć potomek w stylu samca alfa? Jak jesteś słabym mężczyzną to wychowasz słabych synów, nie ma na to za bardzo rady.
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: tak to odbieram. Nikogo nie atakuję za wypowiedzi. I nie jestem pasywny i nie klępię go po ramieniu mówiąc "będzie dobrze". Zrobiliśmy to co uważaliśmy za słuszne i pokazaliśmy mu, że jeśli mu się dzieje krzywda może do nas przyjść po pomoc, a my go nie zostawimy samego sobie (tak jak napisałem wyżej).
A co do rad - wiem, które brać pod uwagę, niektóre te niepochlebne też mają dużo
  • Odpowiedz
I nie sądzę, żeby został przegrywem, czy się chlastał. Jest bardzo inteligentnym młodym człowiekiem. Ma sporo sukcesów na swoim koncie, jest bardzo dobrym uczniem, i ma wielu przyjaciół nie tylko wśród rówieśników. I do tego jest uparty i dąży do celu.


@Tboom:
https://www.washingtonpost.com/news/morning-mix/wp/2015/07/30/bullies-are-happier-have-more-sex-appeal-says-study/?noredirect=on&utm_term=.7e177b758707
To nie ci ludzie, co dręczą twojego syna mają problem, tylko twój syn xD.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: "Później typ w komentarzach pisał, że dzieciaka mu tak gnębią że po kątach płacze w szkole i nauczycielki z tym do niego dzwonią, ale i tak nic z tym nie robi i zostawia dziecko w potrzebie."
Pięknie żeś to wykombinował. Jak w tvp1. Brawo.
  • Odpowiedz
Czyli wykopki sugerują, żeby się podporządkować pod względem wyglądu do tego co chce grupa. I uczyć dzieci odpowiadania agresją na agresję, bo to męskie?

Reklama Gillette jednak jest potrzebna xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Smutno mi jak widzę jak wszyscy uważają że najlepszą metodą jest #!$%@? / zastraszenie dzieci z klasy XD #!$%@? mac, wszyscy tacy cwani bo chcą grozić dziecku z podstawówki XD miałem mnóstwo kumpli z długimi włosami i nikt na przegrywa nie wyrósł, to że czasem był durny żart że OOOOO baba XD nic nie znaczy, dzieci się zawsze będą śmiać, ojciec postąpił w 100 procent prawidłowo, dyskusja, pogadanka, rozmowa z osobą która
  • Odpowiedz
@OmarBongo: pedagogika nie :) Mamy z różowym (myślę) zdrowe, dorosłe (traktujemy ich poważnie) podejście do dzieciaków. Nie zawsze się oczywiście da, bo nie możemy dopuścić do sytuacji kiedy rodzic jest kumplem, albo zrobią sobie krzywdę, ale pozwalamy im dokonywanie wyborów. Pokazujemy im, że dany wybór rodzi daną konsekwencję.

Gordona nie znam, ale z tego co czytam bardzo mi blisko do takiego podejścia.
  • Odpowiedz
Masakra jaki tu jest poziom wypowiedzi. Ktoś ma problem, że inni dokuczają jego dziecku, które chce pomóc chorym na raka? TACY LUDZIE NIE POWINNI MIEĆ DZIECI. WYCHOWA SAMOBÓJA. POWINIEN NAUCZYĆ SYNA WALCZYĆ, ŻEBY MÓGŁ SOBIE PORADZIĆ W ŻYCIU.
  • Odpowiedz