Wpis z mikrobloga

Ten typ udowadnia, że nie trzeba chlać i bić dzieci, żeby stworzyć patologiczną rodzinę.

Wystarczy wmówić dziecku zachowanie przez które padnie ofiarą patusów, a gdy już tak się stanie, to się wtedy nic nie robi żeby ogarnąć patusów aby oszczędzić dziecku cierpień, tylko robi się z ośmiolatka męczennika i żebrze o plusy na stronie z patostreamami.

Jesteśmy świadkami wychowywania kolejnego typa, który zasili tag #przegryw czy #depresja albo nawet samobója strzeli, bo ma ojca bez żadnych kompetencji do wychowywania dzieci i woli pisać głupoty w internecie, zamiast chronić swoje dziecko.

Później typ w komentarzach pisał, że dzieciaka mu tak gnębią że po kątach płacze w szkole i nauczycielki z tym do niego dzwonią, ale i tak nic z tym nie robi i zostawia dziecko w potrzebie.

No ale pamiętajcie:

"Dej mnie plusa, bo prześladują mi syna a to jest takie fajne, bo robi to dla chorej dziewczynki i dużo plusików za taką historyjkę można dostać i nie minusuj mnie proszę".

Swoją drogą trzeba znaleźć określenie na "męski" odpowiednik madki.

#rakcontent #patologiazewsi #patologiazmiasta #logikaniebieskichpaskow #dzieci
S.....i - Ten typ udowadnia, że nie trzeba chlać i bić dzieci, żeby stworzyć patologi...

źródło: comment_rmRy3XtYuSmWmPyqDra3oKrWXD40zUse.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tboom: Jeżeli jest tak jak mówisz, że interweniowałeś w szkole w sprawie syna i on wie, że ma wybór odnośnie włosów i nie czuje presji od Was tylko sam chce dalej zapuszczać...to ja tutaj nie widzę powodu żeby się czepiać.
Wszystkiego dobrego dla Was :)
  • Odpowiedz
@Tboom: z tego co wiem to pare lat temu był identyczny artykuł o identycznej sytuacji na boredpanda. Wymyśliłeś to (a raczej skopiowałeś), dla paru internetowych plusów? Mam nadzieje, bo jeśli wychowujesz swojego syna nie dając mu dobrego przykładu i wsparcia to juz po nim. Znienawidzi cie kiedys i założy tu konto ( )
  • Odpowiedz
@Tboom: Mam dziwne wrażanie, że wykopki tak reagują agresywnie, bo chodzi o to, że chlopak nosi długie włosy jak EHEHE baba. Jakby była sytuacja, że szkalują ci syna za, np. granie na klarnecie albo chodzenie na kung-fy zamiast graniem z kumplami w fortnajta, to albo by nie było reakcji albo pisaliby, żeby młody się trzymał i miał #!$%@? w dzieci patusów. Nikt by nie pisal, żebyś na siłę wypisał go
foobar12 - @Tboom: Mam dziwne wrażanie, że wykopki tak reagują agresywnie, bo chodzi ...

źródło: comment_Zjc6ib9mRNRg6N5NSkteC5obKWtB4CiT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Patrzcie na mnie, pomagam chorym na raka. jestem kiiiimś! Chcesz atencjuszu pomóc, to zrób przelew, peruki zdrowia nie przywracają. Ale nieee, tu nie chodzi o pomoc, tu chodzi o egoizm zamaskowany pod płaszczykiem fejk-altruizmu.

Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa
  • Odpowiedz
@mojwa @foobar12

otoczenie probuje zmusic dzieciaka zeby ściął wlosy wiec ojciec powinien go zmusic zeby scial wlosy


Otoczenie próbuje narzucić dzieciakowi korzystanie ze smartfona, smartłocza, przynajmniej umiarkowanie-modne ubieranie się, wypady raz na jakiś czas na pickę, lody czy jakieś tam inne wycieczki, zajęcia sportowe, słuchanie wulgarnej muzyki i wiele wiele złego. Ma żyć jak mnich-pustelnik, według zasad moralnych rodzica?
Na to wszystko przynajmniej w jakimś stopniu, mimo szkodliwości niestety trzeba dać przyzwolenie, bo nie ma nic gorszego dla dzieciaka niż wykluczenie. Duża ilość stresu fizycznie przebudowuje mózg, odwrócenie takich rzeczy nie zniknie niczym obcięta
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: Niech go #!$%@?ą na łyso, ubiorą w odzież patriotyczną i puszczą w samopas za garaże - niech się uczy życia, bo tak będzie lepiej pasował do chamskiej i rozkrzyczanej mniejszości, która sprawia wrażenie że jest większością. To jest jego pierwsza lekcja w życiu. Ludzie to zjeby i trzeba robić swoje nie oglądając się na innych. Im szybciej się tego nauczy, tym lepiej. Elo.
  • Odpowiedz
otoczenie probuje zmusic dzieciaka zeby ściął wlosy wiec ojciec powinien go zmusic zeby scial wlosy

Taki obraz wasz


@mojwa: co to za brednie?

Raczej: "Ojciec wbrew otoczeniu wmówił dziecku żeby nosił długie włosy, więc niech go przed otoczeniem broni, zamiast zebrać o plusy na portalu zbożowym".
  • Odpowiedz
To jest jego pierwsza lekcja w życiu. Ludzie to zjeby i trzeba robić swoje nie oglądając się na innych. Im szybciej się tego nauczy, tym lepiej. Elo.


@kettu: no tak, jak ludzie to zj#$y to trzeba zebrać o plusy na stronach dla debili, zamiast bronić własnego dziecka przed zje@#mi.

Proszę cię, nie rozmnażaj się, jeśli nie potrafisz zrozumieć, że mnie najbardziej tu bulwersuje brak obrony własnego dziecka przed patusami.
  • Odpowiedz
Smutno mi jak widzę jak wszyscy uważają że najlepszą metodą jest #!$%@? / zastraszenie dzieci z klasy XD #!$%@? mac, wszyscy tacy cwani bo chcą grozić dziecku z podstawówki XD


@OmarBongo: a kto mówi o biciu? Wystarczy iść do rodziców takich gówniarzy i do nauczycieli.

Przecież za bicie dzieci to prokurator grozi.
  • Odpowiedz
o przecież koleś napisał że był, po rozmawiał XD ja tylko wskazuję co wcześniejsze osoby sugerowały


@OmarBongo: widać słabo rozmawiał, skoro wciąż jego syna rówieśnicy do płaczu doprowadzają
  • Odpowiedz
ojciec dał dziecku wybór i ono wybrało oddanie włosów dla chorych, czemu wymyślasz?


@mojwa: jaki wybór? Dziecko wyboru nie ma i wierzy w to, co wmówili mu rodzice.

Jak mu do głowy nakładali, że świat tymi włosami uratuje, to on w tym wieku będzie w to
  • Odpowiedz
rozumiem, że robi to biorąc przykład z rodziny. I co w tym złego? Przecież nikt mu nie mówi, że ma nie ścinać - zresztą facet pisał, że mu to proponował.


@mojwa: i to w tym złego, że dziaciak traktuje to jako swoją misję, bo jest w takim wieku a nie innym, a jego ojciec używa tego jako wymówki do olewania gnębienia dziecka "bo on sam chce".

A jakby chciał rzucić
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: czyli uważasz, że ojciec powinien go zabrać na siłę by ściął włosy?

Rzucenie szkoły jest szkodliwe, pokazanie, że się nie ulegnie - nie.

Gówniarze zawsze znajdą powód by się znęcać. Czy jak ja byłam prześladowana za dobre wyniki w nauce to wg wykopowej logiki powinnam je pogorszyć?
  • Odpowiedz