Wpis z mikrobloga

  • 26
Życzę mu z całego serduszka żeby dorobił się supersamochód PW, prywatnych wysp, willi z kilometrowym metrażem im głośniejszy klasterowy ból d--y lewicy będzie, tym będzie piękniej XD

Sam się mu dorzucę ()
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: Ależ Ja się cieszę i wpłacaj jak najwięcej - naiwnych należy kosić i temu Panu świetnie to wychodzi, cieszę się z jego sukcesu Proszę Pana.

@Burbazur czyli podludzie to osoby, które wyśmiewają "internetowe modlitwy", które można przyrównać do antyszczepionkowców i płaskoziemców, a osoby co wpłacają na tego Pana do "nadludzie"? ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Helsantonio_Montes: pytanie do eksperta, jakiego profesjonalnego sprzętu wymaga modlitwa, skoro był do tego potrzebny patronite. Może się nie znam więc pytam.

Ps. Ciekawe co by było jakby taka zbiórkę zorganizowali pastafarianie. XD to by był dopiero kwik
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Helsantonio_Montes: jak zbiera kościół, to jest be fujka i w ogóle w---------ć.
Ale jakby już zbierali na aborcję na życzenie albo na redystrybucję, to byłoby spoko xD
Niemniej, no szukaj rozsądku u gimboateuszy, powodzenia xD
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: Najbardziej mnie r-----------ą te wzmianki, za każdym j-----m, że "jedyne co oferuje patronom to modlitwa ha ha". Na całym świecie wiadomo, że Patronite to serwis dzięki któremu możesz komuś sypnąć drobną kasą w ramach uznania za to, że robi coś wartościowego i udostępnia to bezpłatnie. Tylko w Polsce jak w lesie k---a, ja płace ja wymagam kwiii
labrat - @HelsantonioMontes: Najbardziej mnie r-----------ą te wzmianki, za każdym j-...
  • Odpowiedz