Wpis z mikrobloga

@Helsantonio_Montes: Ależ Ja się cieszę i wpłacaj jak najwięcej - naiwnych należy kosić i temu Panu świetnie to wychodzi, cieszę się z jego sukcesu Proszę Pana.

@Burbazur czyli podludzie to osoby, które wyśmiewają "internetowe modlitwy", które można przyrównać do antyszczepionkowców i płaskoziemców, a osoby co wpłacają na tego Pana do "nadludzie"? ;)
@WydajnaJednostkaIndywidualna Widać że ferie, gdy gimboteizm wejdzie za mocno XDDD

Poza tym on ma cudowny content nawet dla ateistów (tych zdrowych psychicznie czego nie można powiedzieć o gimboteistach) o życiu czy psychologii. Lepiej pszyre typie odrób, bo jak Twoj stary trzeźwy zobaczy jakie bzdury wpisujesz w necie to dostaniesz szlaban XD
H.....s - @WydajnaJednostkaIndywidualna Widać że ferie, gdy gimboteizm wejdzie za moc...

źródło: comment_RKZH3rxo17TdapmWUc2VDwgYFjdYFjGr.jpg

Pobierz
@Helsantonio_Montes: Najbardziej mnie #!$%@?ą te wzmianki, za każdym #!$%@?, że "jedyne co oferuje patronom to modlitwa ha ha". Na całym świecie wiadomo, że Patronite to serwis dzięki któremu możesz komuś sypnąć drobną kasą w ramach uznania za to, że robi coś wartościowego i udostępnia to bezpłatnie. Tylko w Polsce jak w lesie #!$%@?, ja płace ja wymagam kwiii
labrat - @HelsantonioMontes: Najbardziej mnie #!$%@?ą te wzmianki, za każdym #!$%@?, ...