Wpis z mikrobloga

w liceum miałem okazje zaruchać, miałem ale z niej nie skorzystałem... już wam mówię dlaczego:

w trzeciej klasie krótko po studniówce po której okazało się że szkolny chad nie jest zainteresowany szkolną myszką zostałem przez nią zaproszony na wspólne odrabianie lekcji( ͡° ͜ʖ ͡°) właściwie to ja serio myślałem że będziemy się uczyć do matury a ona chciała stracić swoje dziewictwo, widocznie chciała to zrobić ze studniówkowym chadem ale że wybrzydził to napatoczyłem się ja. Dobra do meritum:

zaczynam mnie całować, jakieś pieszczoty, dotyka #benis ja podjarany ona zdejmuje majty i każe mi lizać się po psioszcze, mówię: dobra #!$%@?. Zbliżam swoje usta i #!$%@?.... jak #!$%@?ło jakąś padliną no #!$%@? jakby coś zdechło, jakieś zwierze. Nawet nie wiem do czego porównać ten smród, chyba najbliżej będzie zapach jak na studiach wróciłem do domu na święta a w akademiku rozmrażałem lodówkę i zapomniałem wyciągnąć z niej drożdże... wtedy #!$%@?ło tak bardzo że jak po dwóch tygodniach powróciłem do aka to mnie z niego #!$%@? xD

no ale wracając dotknąłem jeszcze psiochy opuszkiem palca... jakieś śluzy #!$%@? i dodatkowo ten smród. Nie wytrzymałem, chwyciłem plecak i wybiegłem... za rogiem puściłem kontrolnego bełta w róże jakiejś sąsiadki. Od tamtej pory każda kobieta mnie obrzydza jak sobie pomyśle że ma to samo co tamta między nogami: ten #!$%@? smród, ten #!$%@? śluz, jakiś mocz i a co miesiąc krew... ja #!$%@? dość! to nie dla mnie. Przez te wspomnienia nigdy nie zarucham a mam już 26 lat... jak jakiś przegryw chce spróbować cipy to nie radzę, nie jest to zbyt ciekawe... a jeszcze zaspawacie jakiejś sąsiadce róże.

#przegryw #historiaprawdziwa #rozowepaski #bekazrozowychpaskow #stulejacontent
  • 27
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Certcvq: @Piottix:

Drogie mirki. Piszę tę historię ku przestrodze wszystkim tym, którzy nie rozgryzają mentosów od razu po włożeniu do ust.

Otóż ja i moja dziewczyna poszliśmy na studia do różny miast. Po miesiącu rozłąki zdecydowaliśmy się wreszcie spotkać, a jako że byłem bardzo szczęśliwy z tego powodu, postanowiłem zrobić jej minetę.

Zawsze mi się to podobało, ale tym razem z jakiegos powodu jej cipka śmierdziała jak martwy papież, a