Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xVolR: Próbowałem trzy razy obejrzeć do końca jego filmik o homoseksualizmie, ale za każdym razem wymiękałem, niezwykle irytuje mnie to, że mówi, że stara się na to spojrzeć z perspektywy nauki i być obiektywny, a powiela bzdury, manipuluje faktami i kłamie. Podejrzewam, że z resztą jego filmów jest podobnie.
  • Odpowiedz
@xVolR: Ja to ogólnie z wierzących mam raczej ubaw, ale tego typka kojarzę i wydawał się nawet ogarnięty. Więc się nie dziwię... A skoro rydzykowi tak masowo wrzucają hajs, to czemu on miałby nie dostać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A to filmik, który widziałam
night_witch95 - @xVolR: Ja to ogólnie z wierzących mam raczej ubaw, ale tego typka ko...
  • Odpowiedz
@steemm: taki bardziej ludzki Grzesiak z calkiem sympatyczna powierzchownoscia misia do przytulania. aczkolwiek przemycajacy jak tylko sie da katolickie brednie. w swoim przekazie dobrze udaje m sie slizgac na granicy swieckosci i religii czym zaskarbia uwage ludzi bywajacych w kosciele raz do roku, ale bojacych sie zadeklarowac jako ateusze. ogolnie gdyby nie habit/sutanna(nie znam sie) zginalby w tlumie innych coachow¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@xVolR: znowu to : "jak w tym kraju ma być dobrze". Przeciez każdy robi to co sprawia mu przyjemność. Ktoś po robocie cyknie 4-pak na hejnał i jest szczęśliwy, a ktoś wyda ten hajs żeby ktoś się za niego pomodlił i też jest szczęśliwy. Ja wydam ten hajs na CD bo lubię kupować nowe albumy i tez jestem szczęśliwy z tego powodu.
  • Odpowiedz
@xVolR: Wykopowi ateiści: Kościół musi być finansowany ze składek wiernych
Jakiś kościelny projekt: jest finansowany ze składek wiernych
Wykopowi ateiści: DlAcZeGo Wy DaJeCiE TyM KlEcHoM #!$%@? PiEnIąDzE, JaK Wy #!$%@? ŚmIeCiE, To JeSt ObRzYdLiWe, UrAzIlIśCiE MoJe UcZuCiA ReLiGIJnE!!111
  • Odpowiedz
@xVolR Trochę smutne, że w XXI wieku w tym kraju tak dobrze trzyma się wiara w cuda i nadprzyrodzone rzeczy, no ale z drugiej strony trzeba mu oddać, że vlogi prowadzi profesjonalnie i umie ładnie gadać na zadany temat.
  • Odpowiedz
Chłop jest czymś ala religijny kołcz motywacyjny, jego kanał to #!$%@? frazesów z internetu i walenie konia katolikom, jak ktoś sie zainteresował to nie polecam xD
  • Odpowiedz