Wpis z mikrobloga

@xVolR dupsko Ci pęka jakbyś to Ty był zmuszony sponosorować tego typa, co Cię obchodzi co ludzie robią z własnymi pieniędzmi, dla mnie to mogliby nawet sponsorować kanibali byle robili to ze swoim hajsem
  • Odpowiedz
@Leniek od kiedy zboczenie to choroba? Zboczenie to badziej potoczna definicja fetyszu. Nie nazwałem homoseksualizmu chorobą.

No to co do miejsc publicznych się zgadzamy, co do roziwezsnia zdjęć płodów także. I tak jak nie życzę sobie oglądać martwych płodów w mediach, tak samo nie chciałbym oglądać promowania zachowań homoseksualnych w mediach. Są, należy piętnować agresję względem homoseksualistów, ale poza tym powinno się o tym nie mówić I nigdzie nie pokazywać. Tak to
  • Odpowiedz
@Croudflup To swoisty fenomen, że w sprawie związków ludzie walą do gościa, który nie ma z tym wiele wspólnego. I nie myślę tylko o tym zawodniku, ale np. "naukach przedmałżeńskich", gdzie ksiądz mówi jak powinno wyglądać wspieranie się w związku i partnerstwo, po czym współczesna niewolnica (tzw. gosposia) mu pierze, sprząta, gotuje, zmywa i piecze za "Bóg zapłać". To tak, jakby Papuasów prosić o praktyczne porady z zakresu rozszczepiania atomu.
  • Odpowiedz
Ktoś ma inne poglądy niż ja, na pewno jest lewakiem XD


@xVolR: Nie nazwałem ciebie osobiście lewakiem tylko tok twojego rozumowania, bo chyba sam przyznasz, że interesowanie się cudzymi pieniędzmi to domena lewej strony.

Z resztą dobrobyt państwa nie zależy od tego kto jakich jutuberów ogląda i dotuje, no ja #!$%@?ę xD
  • Odpowiedz
To swoisty fenomen, że w sprawie związków ludzie walą do gościa, który nie ma z tym wiele wspólnego. I nie myślę tylko o tym zawodniku, ale np. "naukach przedmałżeńskich",


@Gorejacy_krzak_agrestu: ma do tego określone wykształcenie nazwijmy to, gdyby robił to bez papierów psychologowie podnieśli by larum

gdzie ksiądz mówi jak powinno wyglądać wspieranie się w związku i partnerstwo, po czym współczesna niewolnica (tzw. gosposia) mu pierze, sprząta, gotuje, zmywa i piecze
  • Odpowiedz
@iAmTS lepsze to bo propaguje ogólnie pojętej wartości niż przebieranie chłopca w sukienki i tańce w klubie wmawiając że to sztuka i całki normalne.
  • Odpowiedz
@FrankUnderwood: zboczenie = choroba, a tak to zjawisko nazwałeś. Nauka stoi w przekonaniu, że homoseksualizm nie jest chorobą


Toksoplazmoza po zaatakowaniu organizmu myszy przeprogramowuje ośrodki odpowiadające za pociąg seksualny w taki sposób, że myszy uważają koci mocz, którego normalnie unikają jak ognia, za niezwykle atrakcyjny. Ma to miejsce ponieważ kot jest docelowym nosicielem toksoplazmozy, a koty jedzą myszy.

Istnieją plemiona na Ziemi, które nie mają nawet w swoim języku określeń na
  • Odpowiedz
@xVolR: Pamiętam jak gorące były afery z pedofilią w kościele, to ten #!$%@?ł jakieś pielgrzymki do Palestyny z tego tytułu jak jakiś wielki męczennik xD Równie skuteczna metoda co pisanie kredą po chodnikach w Brukseli.
  • Odpowiedz