Wpis z mikrobloga

Jak w tym kraju ma być dobrze.


@xVolR: Nie będzie bo lewackie myślenie i dojebywanie się do wydatków innych nadal jest w narodzie żywe xD
  • Odpowiedz
@nvmm: pamiętasz jak mireczkowi pomagałaś zbierać na prezent/zabawę dla dzieci z bidula i miałaś ból dupy, że nie udało mu się, pomimo że nawet do biskupa i fundacji dzieło nowego tysiąclecia pisał,zebrać marnego tysiąca złotych? Może to op jest jego multi i dlatego ma ból dupy.
Wiesz, ja mam tyle szacunku do Jezusa by nie łgać, że w niego wierzę łamiąc wszystkie jego przykazania jak katolicy ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Leniek a co nauka mówi? Że nie wylexzysz homoseksualizmu? Że występuje w naturze? Ja się z tym zgadzam, nie ma skutecznej metody leczenia a homoseksualizm występuje także w świecie zwierząt, ale co to zmienia? Nie musimy yeho nazywać chorobą. Ja po prostu nie życzę sobie zachowań homoseksualnych w miejscach publicznych i pokazywania tego w mediach.
  • Odpowiedz
  • 18
@FrankUnderwood film ten był pseudonaukowym belkotem nie mającym nic wspólnego z wiedzą i stanowiskiem psychiatrów, w Polsce i na świecie. Równie dobrze można podobną szarlataneria próbować zmienić orientację hetero. Szustak zresztą w wielu dziedzinach jest naiwny bo obraz świata realnego nie pasuje mu do wizji Boga, stąd nagina obie strony.
  • Odpowiedz
każdy może robić co chce no chyba że ma inne poglądy niż ja, czyli neuropa w pigułce

Nie będzie bo lewackie myślenie


@Borni:
@puzno
Ktoś ma inne poglądy niż ja, na pewno jest lewakiem XD
  • Odpowiedz
@FrankUnderwood: zboczenie = choroba, a tak to zjawisko nazwałeś. Nauka stoi w przekonaniu, że homoseksualizm nie jest chorobą

Ja po prostu nie życzę sobie zachowań homoseksualnych w miejscach publicznych


z jakiego powodu? Zakładam że mówisz o zachowaniach analogicznych do powszechnie akceptowanych zachowań heteroseksualnych. Uprawianie seksu, czy wzajemnego wyjadania sobie twarzy, również sobie nie życzę w żadnym wydaniu w przestrzeni publicznej

i pokazywania tego w mediach.


Ja np. wolałbym żeby nie były
  • Odpowiedz