Wpis z mikrobloga

Przeprowadzam rozmowę kwalifikacyjną, mam na sobie bluzkę zapięta pod samiutką szyję. Na przeciwko mnie siedzi koleś, pryszcze, garnitur. Mam sporo pytań + wydrukowane scenariusze. Czytam mu o DynamoDB, podnoszę wzrok, a koleś mi się gapi w cycki :-D, chyba nie zauważył, że na niego patrzę. Czytam mu o ARedshift, podnoszę wzrok i ta sama historia, ale tym razem nasze spojrzenia się spotykają. Panikuje, robi się czerwony. Gdyby nie stracił opanowania i pewności siebie, dostałby tę robotę. #praca #cycki
  • 38
  • Odpowiedz
@SuzySheep:
Aż mnie zaciekawiłaś co ten typ dokładnie odwalił bo za zwykłe gapienie się w cycka i buraka chyba byś go aż tak nie jechała :D?

@stahuk:
Coś tam wyżej było pisane że młody chłopak to był. Nikogo nie bronie, ale proszę was dziewczyny, taką imbę o taką pierdołę (mówię o sytuacji, nie o cyckach) robić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@stahuk: z różowym pod nickiem? Przemyśl to przyjacielu :D.
Niech pierwszy rzuci kamień... Nie wiem jak się typ zachował dokładnie, ale z tego co tu wyczytałem wnioskuję, że co najwyżej był pod presją i spanikował - to bardziej oznaka bycia niedojrzałym, niż chamem.
  • Odpowiedz
@shtrowsky: Chłopie, szukam kogoś na stanowisko asystenta z kim będę pracować każdego dnia. Jeśli ja patrzę na czyjś biust i daję się przyłapać to znaczy, że daję się przyłapać, chcę tego i nie robię się czerwona, nie plącze mi się język, nie uciekam wzrokiem. No i nie robię tego w sytuacji, kiedy na stole leży spora kasa, która może być moja.
  • Odpowiedz
@SuzySheep: Spokojnie, nie napisałaś nigdzie co to była za robota do wzięcia. Założyłem że skoro "młody" i taki amator, to nie na żadne kierownicze stanowisko :). Na spotkanie z 5ciomakorpoblond asystentami szefa z Malezji też bym takiego nie wysłał.

@stahuk: no nic, mnie tam on wali ale weź się zastanów co z życiem robisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz