Wpis z mikrobloga

Elko,
wrzucam aktualizację. Wszystko idzie dobrze, waga leci nieco wolniej niż planowałem, ale po 1 kreatyna się załadowała, a po drugie to wątpię, żebym miał deficyt 1000 kcal, raczej bliżej 600-700, więc by się wszystko zgadzało. Zdjęcie oczywiście w zupełnie innym świetle niż pierwsza fota, dlatego wygląda zupełnie inaczej, aczkolwiek spadek tłuszczu jest już zauważalny. Dieta trzymana cały czas, ewentualnie przy weekendzie trochę rozluźnienie makro, ale i tak białko >100g, i kalorie trzymane.

Aktualna waga 72 kg. Zobacze co będzie pod koniec miesiąca, czy równo z końcem stycznia zwięszkenie kaloryczności, czy jednak okres mikroredukcji się jednak trochę przedłuży.

Jakieś uwagi?

#rek0mpozycja
#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #dieta #greyskull
@Kasahara
Rek0mpozycja - Elko, 
wrzucam aktualizację. Wszystko idzie dobrze, waga leci nieco w...

źródło: comment_PtclDQegYLKI856MBFWXCV5bwQMKjCNU.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@vateras131: Zdjęcie jest sprzed 3 tygodni, ale ma światło od przodu, a nie od góry ( ͡° ͜ʖ ͡°). W innym świetle nie wyglądało to tak źle, a aktualna forma nie wygląda tak dobrze. Postaram się wrzucić aktualne zdjęcie w takim samym oświetleniu, ale chciałem się trochę zabawić światełkiem.

BTW

Mogę jeszcze wrzucić na napince, po treningu w domu z górnym światłem to dopiero będzie mindfuck.
  • Odpowiedz