Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@T__J: Elo granie na czekanie na to że nie ma opcji ze nie ma czegos takiego jak telefon do pobrania za darmo i bez problemu można się spodziewać się przesyłki kurierskie w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie zrobisz to nie jest t9 w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie zrobisz to nie.
Faktycznie xD
Tu moje:

Elo #!$%@? stare dobre małżeństwo z rozsądku i nie tylko trzeba zrobić żeby oddać krew czując jak się okazało że nie ma co się dzieje w Polsce.
@T__J wydaje mi się, że to jakaś ogólnopolska baza podpowiedzi, na pewno nie na bazie twoich własnych. Ogólnie to widać do czego ludzie używają telefonów lub jacy bezpośredni są w konwersacjach gdy się wpisze jakieś przymiotnik. "Fajne latynoski", "duże cycki", "małe cycki Rihanny" ;p
Elo Elo granie na czekanie na tylnym hamulcu w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ogarnia baz danych i nie tylko w tym roku już chyba nic nie jest to możliwe to proszę o kontakt z nami na tylnym hamulcu w dniu dzisiejszym

SwiftKey dużo lepiej się uczy XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@T__J: i nie tylko na tym że odpowiadaliby za morderstwo w Halloween w tym roku dopiero w momencie gdy zobaczyłem że nie ma sprawy. Bujo to dobra wiadomość dla wszystkich którzy nie mają pojęcia o tym że odpowiadaliby za morderstwo w Lipie i to dobry wybór dla świeżo upieczonych rodziców bez względu na ich używanie i zapisywanie stanu faktycznego wykrwawianego.

Bujo to bullet journal. Po prostu planero-dziennik. XD