Wpis z mikrobloga

miboy - Oclean Se i Oclean Air na polskim Magazynie
Magazyn Polska
Można użyć pkt
...

źródło: comment_KNaFpSsmJE3PjFL9qQFTfP55qAS2euWt.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miboy: Mircy uwaga na aktualizację szczoteczki di wersji 1.0.1.16. Może ona uceglic Waszą szczoteczkę
  • Odpowiedz
@kubaziom73: już zadałem pytanie, ponieważ jak wskoczyło to było info - in stock, poprosiłem o zmianę ceny na Flash Sale ale wskoczyło Presale, na ta chwilę czekam na odp
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miboy: to je zależne od losu... Na necie od października 2018 pojawiają się posty o tym problemie na różnych szczoteczkach... Bez odpowiedzi... Jest to jakiś większy błąd w Oclean...
  • Odpowiedz
@JcL: słabo....
@kubaziom73: tak, Presale, planowane na połowę lutego (wg mnie szybciej) ale później, jak się pojawią to będzie Flash Sale, bez opcji obniżenia pkt
  • Odpowiedz
@JcL: Aktualna wersja
2.0.6
Nowości
1. Monthly report on the increase of brushing time and cleanliness in historical records;
2. Analysis report Oclean One increased the analysis of brushing area;
3. Firmware upgrade adds
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Barti131: hmm moja to byla 1.1.0.16 coś takiego, a tutaj nagle 2.0.6? Jaka szczoteczka? Oclean air czy inna?
  • Odpowiedz
@alinajlepsze: hmm ciekawe, z tym się jeszcze nie spotkałem
a o szczoteczki pytałem rano i zrobili Presale....
chociaż rano było im stock ...
sami już się gubią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@alinajlepsze: ten owoc i inne dziołchy czasami nie ogarniają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ostatnio też był Presale a dostawaliśmy zrzutki ekranu z dostarczeniem produktu, właśnie Air hehehe
a z Alfawise to może uda Ci sie coś załatwić bo z CN jest za 17...a tu taka cena, z resztą na Oclean też ale że znów jest blokada na Xiaomi to ceny mogą być przez jakiś czas słabe
  • Odpowiedz