Wpis z mikrobloga

@lucky_luck_: prowadze swoją działalność, rysowaniem zajmuje sie od dziecka ( od ponad 30 lat), biuro zakładałem ponad 10 lat temu. @joannadeli, prowadze koziolekdesign, bo to moja pracownia:) Co do pracy w branży, to specyficzna jest bardzo. Jeśli chodzi o samą dziedzinę "automotive" chyba jak wszędzie, gdzie się cos projektuje " trzeba często mięć mocne nerwy " :P Napisz, co dokładnie Cię interesuję, to z przyjemnością w wolnej chwili opiszę:)
@Invisible22: Tak, jak najbardziej, głównie rysuję na zamówienie. Jeśli chciałbyś, zebym narysował Twoje auto/motocykl, śmiało pisz do mnie. Bardzo dużo moich zrealizowanych już rysunków wrzucam do siebie na insta i fanpage.
@CarSplashART: czy jesteś w stanie przedstawić rysunek prototypu Hussaryii Sullerayryii, supersamochodu, który podniesie z kolan polską narodową motoryzacyję w sposób godny alegorii szarży husarii na autostradzie A4 Tarnów-Kraków w niedzielny wieczór?
@Jatupatrze: formaty. A4, mam od 79zł, A3 od 89zł, A2 od179zł, 50x65cm od 229zł, mogą też być dwa ustawienia na jednej kartce ( a2 i dwa ustawienia to koszt 259zł, 50x65cm z dwoma ustawieniami, to koszt 299zł ) Oczwyiście wszystko też zależy od samego pojazdu, jeden zajmuje mi dłużej inny krócej, co oczywiście wpływa na cenę