Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#wroclaw mozecie polecic mi jakiegos psychologa? nie radzę sobie sam z sobą, alkohol gra za dużą rolę w moim życiu (w sumie tylko piwsko). Niby praca dobra, awans był, mieszkanie kupione, narzeczona szczęśliwa, ale czegoś jednak brakuje.Krzywdzę nie tylko siebie ale innych z mojego otoczenia, nic mi się nie chce. Najchętniej bym łaził do pracy, wracał, pił cztery browary i szedł spać. Zero znajomych, zero hobby. W sumie to chciałbym się zmienić, wygadać komuś. Spotkania AA mnie nie przekonują, bo nie chce mi się słuchać historii o piciu wódki o 7 rano - wiem, że ocenianie jest złe, ale takie jest moje zdanie niestety.

Wracając do tematu, ktoś godny polecenia #psychologia #psychiatria ?

#medycyna #zdrowie #depresja #alkoholizm #alkohol

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: zacznij chodzić do psychologa. Widocznie nie jesteś świadomy przyczyny. Na terapii dogrzebiecie się do tego. PS. W dodatku po każdym spotkaniu będziesz czuć się lepiej. Zrób coś dla siebie - z dala od żony, dzieci itd.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy to pocieszenie ale dużo osób tak żyje. I myśle ze w powiem sposób co ty, sam się w pewnym sensie do tego grona zaliczam. Może nie pije codziennie ale alkohol sprawia ze staje się chociaż trochę bardziej szczęśliwy i na chwile zapominam o swoim nudny szarym życiu. Zamiast psychologa może poszukaj terapeuty, jesli cię stać. Dobry terapeuta działa na umysł jak dobry trener osobisty do siłki itp. Nie masz
  • Odpowiedz