Wpis z mikrobloga

Hej mirki i mirabelki! Mam ja sobie "smartwacha" z niskiej półki. Właściwie to chciałem tylko opaskę do powiadomień, ale spodobał mi się design i zdecydowałem się na zakup Kruger&Matz Style. Tak, wiem, do smartwacha z prawdziwego zdarzenia to nie ma startu, ale jak napisałem - chodzi mi głównie o to, aby mi coś wibrowało na ręku jak telefon w plecaku wyciszony dzwoni.

I tu pojawia się problem. Ustrojstwo paruje się z telefonem bez problemu (Mediatek SmartDevice), wszystko cacy, ma tylko jedną kosmicznie wkurzającą przypadłość. Jak się przypina na siłę stara się być zestawem słuchawkowym. Czy wiecie może jak taki guanosmartach zmusić aby wysyłał tylko powiadomienia? Ustawiałem w aplikacjach (sprawdziłem kilka) powiadomienia dla wybranych aplikacji/funkcji ale wówczas całkiem ignoruje połączenia, odznaczałem w opcjach połączenia BT połączenie jako słuchawka - ale wtedy całkiem się rozłącza.

Może da się jakoś całkiem odinstalować z niego obsługę rozmów? Będę wdzięczny za poradę, jak jest jakiś specjalista na sali, bo sprzęt traci przez to dla mnie jakąkolwiek funkcjonalność.

#smartwach #android #linkin