Wpis z mikrobloga

@piotr1900: Ale w czym problem? To totalna hipokryzja, bo TVP również wykorzystuje te hitlerowskie metody, co nie zmienia faktu, że to prawda.
Dzisiaj puściłem sobie TVN24, leciało w tle kilka godzin i w kolejnych programach słyszałem powtarzane jak mantra przez polityków po "polityczne zabójstwo", "wina pisu", "skończmy mowę nienawiści (:D)". Nawet prawnik, który był z nimi w gasił te ich #!$%@?, jednak to nie skutkowało. Jak katarynka, cały czas te same
bo TVP również wykorzystuje te hitlerowskie metody, co nie zmienia faktu, że to prawda.


@Nic_tu_po_mnie: ja bym tylko chciał "dziennikarzom" TVP i mediów niezależnych przypomnieć jak szczęśliwie życie swoje zakończył Julius Streicher, bo myślę że on też na początku nie wiedział że doprowadzi do tego do czego doprowadził - podobnie jak media partyjne nie wiedzą nad jaką przepaść Polskę prowadzą
@piotr1900: następny rząd po PiS powinien sprywatyzować TVP żeby coś takiego się więcej nie powtórzyło
nie mam nic przeciwko partyjnej propagandzie, ale nie za pieniądze z budżetu i podatników. 1 mld z budżetu, abonament, jeszcze spółki państwowe wykupują reklamy.

Jak niegdy nie byłem jakimś mega piewca prywatyzacji, uważałe, że niektóre firmy mogą i powinny być państwowe, tak po tych 3 latach jestem za prywatyzacją wszystkiech wielkich państwowych spółek.
@piotr1900: W ogóle wiesz skąd ten pasek?Nie wiesz,a jest to odpowiedź na tweeta posła PO Grzegorza Furgi, który opublikował rysunek przedstawiający stylizowanych na złe duchy Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawickiego atakujących dom z flagą UE. Jak się okazało, była to przeróbka nazistowskiego plakatu propagandowego adresowanego do mieszkańców okupowanej Polski.

W którym miejscu pasek TVP mija się z prawdą?Może tylko tyle,że powinni napisać poseł PO, a nie PO
lucer - @piotr1900: W ogóle wiesz skąd ten pasek?Nie wiesz,a jest to odpowiedź na twe...

źródło: comment_SG04VALyBdLTzsKqTvAHzLdXs8yd8tui.jpg

Pobierz