Wpis z mikrobloga

Ja pier... Niby osoby, które piszą ''he he typowa p0lka'' są upośledzone, ale czasem przestaję się dziwić, kiedy dziewczynki same im wciskają argumenty.

pisaliśmy ze sobą dwa dni, a gość przyszedł z bukietem kwiatów (pic related). dotychczas jedyne kwiaty jakie dostawałam były od mojego ojca, więc niezłe WTF dla mnie. chyba trochę przesada coś takiego.

ogólnie chłopiec taki 7/10 (więc więcej niż ja w skali ruchensteina), mojego wzrostu, sympatyczny, ale jakoś nie ma tej mitycznej chemii


No i od razu wiadomo, że mamy do czynienia z 13 latką ¯\_(ツ)_/¯ Najlepsze i najtrwalsze związki wraz z miłością są wtedy, gdy się je wspólnie buduje od postaw, latami. ''Chemia'' to nic innego, jak zauroczenie, które ma się nijak do prawdziwej miłości, a tym bardziej do wyboru partnera. I to jakże pożądane przez dziewczynki zauroczenie znika szybciej, niż biegunka po kiepskim żarciu ( ) Szkoda faceta, bo poszedł na randkę z kobietą, postarał się, kupił kwiaty, a tu taki psikus... przyszła dziewczynka. Generalnie poczułam zażenowanie po przeczytaniu tego wpisu, więc postanowiłam się podzielić tym, co myślę na ten temat.


#logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #tinder #przegryw #oswiadczenie #przemyslenia
nightwitch95 - Ja pier... Niby osoby, które piszą ''he he typowa p0lka'' są upośledzo...

źródło: comment_iFI6xOt3UoAifzMd5NElTKIsgRvQcgpy.jpg

Pobierz
  • 319
  • Odpowiedz
@night_witch95 Pytanie czym w takim przypadku ma być taka empatia? Jedno uprzejme spotkanie? Bo jakoś nie wyobrażam sobie innego obrotu spraw. Zakładam, że nikt by takiej osobie nie przytakiwał "no tak, faktycznie jesteś #!$%@?" a nie jestem pewna, czy bycie miłym nie byłoby zrozumiane opacznie (że dana osoba by sobie uroiła, że coś z tego może być) i jak to wyważyć. Jedna z moich koleżanek miała niedawno kolegę, któremu od początku
  • Odpowiedz
@night_witch95: Mówisz, ze ja wciskam Ci słowa, ktorych nie powiedzialas, po czym robisz dokładnie to samo XD. Stwierdziłem, że niektorzy potrzebują chemii i dlatego tak szybko kogoś skreślają - juz po pierwszej randce. Bo chemie czuć już od pierwszych 30-40 minut rozmowy. Co mozesz o tym wiedziec, skoro nigdy jej nie potrzebowalas? Z jednymi ludzmi mega dobrze sie rozmawia, z innymi jest dretwo. Dlatego jesli czula sie juz na pierwszym
  • Odpowiedz
Posługiwanie się skrajnościami jest bez sensu. Jak ktoś #rozowegopaska przepuści w drzwiach, to zaraz po mają już datę ślubu ustalać i szukać sali na wesele?
Albo czarne, albo białe...() A jest k*rwa tyle innych kolorów. Ale co kto lubi, nie oceniam. Tylko przypominam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hugga_wugga: no ale co mają skrajne przypadki ludzi chorych do zwykłej randki i kwiatów? Empatia byłaby już samym tym, gdyby głupio nie komentowała wręczenia kwiatów i sama z siebie wiedziała, że należy od razu zakończyć znajomość jeżeli jej nie odpowiada, a nie pytać na wykopie czy może jednak olewać typa. Taka subtelna różnica ;) Wiem, że nie wymieniła nikogo z imienia i nazwiska, ale dla mnie już samo to jest
  • Odpowiedz
@night_witch95 Twój "problem" polega na tym, że oceniasz wszystko przez pryzmat siebie. Dla Ciebie kwiaty są miłym gestem, dla innych będą albo kłopotem (trzeba je nosić, a na dworze zimno), albo będą sygnałem że facet to desperat, albo wyjdzie na jakiegoś pantoflarza, a chcąc nie chcąc, statystycznie większość lasek woli podświadomie zachowanie bad boya niż ciepłego pantofla.
Przynoszenie prezentów na pierwsze spotkanie, i to po 2 dniach pisania, to lekka przesada,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pareidolia: napisałeś to w dwóch różnych komentarzach, ja odniosłam się do tego wyżej, bo nie zdążyłam jeszcze zobaczyć kolejnego. Jeżeli ktoś jest gburem, to nie ma podstaw by się taką osobą zainteresować. Ale nie o tym był temat i za bardzo to wszystko od niego odbiegło :P I tu Cię zaskoczę, ale nie ograniczam tak bardzo takich ludzi. Wśród moich znajomych znajdziesz lewicowca, prawicowca, wolnościowca, narodowca, a i taki się
  • Odpowiedz
Z jednej strony zwykła atencjuszka i rak, a z drugiej laska, która w dupie była i gówno widziała. Najlepsze jest to, że każda z nich może baitować xD
  • Odpowiedz
@night_witch95: jesteś rocznik 95? Ja jestem sporo starsza i się z Tobą nie zgodzę, potem jest pełno rozwodów, bo ludzie byli ze sobą na siłę bez mocniejszych uczuć, bo mi się lepszy/lepsza nie trafi, bo to dobry chłopak jest itp. Wiesz, że nawet na terapii małżeńskiej psycholog prosi, żeby para przypomniała sobie jak się poznali i jakie emocje temu towarzyszyły i myślisz, że takie pary "no dobra jesteśmy razem bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kososki: każdy ocenia przez pryzmat swoich przeżyć, to naturalne. Tylko, że jedni robią to przez pryzmat dobrego wychowania, a inni patologii. Jedni potrafią mimo wszystko oddzielić to, i tak bardzo nie oceniać przez pryzmat przeżyć, a inni będą popadać w skrajności. Nie wszystko jest czarno białe. Nadal uważam, że ogół tego zachowania przedstawionego w jej poście jest żałosny i beznadziejny.
  • Odpowiedz