Wpis z mikrobloga

Na pracuj.pl są w tym momencie 43543 oferty pracy. Zastanawiacie się ilu pracodawców było łaskawych podać zarobki w swoich ofertach? Dokładnie 1259, czyli niecałe 3%. Szkoda że nie idzie sprawdzić, ile ofert pochodzi od liderów w swojej branży, w ilu możemy liczyć na młody dynamiczny zespół oraz (moje ulubione) ilu pracodawców oferuje niezbędne narzędzia pracy.

W tym kraju nigdy nie będzie dobrze.
#pracabaza #praca #januszebiznesu
  • 104
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzych0: ale #!$%@? #!$%@?. Do sklepu też idziesz i nie ważne są ceny no akurat tylko chcesz skosztować sera, liczy się smak nie bułka z serem xD
  • Odpowiedz
@BajerOp: jak ja uwielbiam argument „a cena w sklepie to jest na produkcie czy nie??!!!”.
Ok jak pracujesz na magazynie, czy innej pracy tymczasowej to spoko to można porównać do pójścia do sklepu. Ale tutaj chyba nie ma problemu jawności / braku jawności wynagrodzeń. Każdy wie ile można zarobić na takich entry lvl job, wiec chyba nikt się nie spodziewa ze dostanie ofertę na 7k.
Jeżeli już tak bardzo chcesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzych0: czyli jak ktoś szuka pracownika to nie wie do czego, dopiero się dowie tak jak z garniturem? Nie odkleiło Ci się coś? Dlatego są widełki w IT np, 8-11k żeby w ogóle wiedzieć czy mieć taką ofertę w dupie bo to są grosze czy nie. Wyobraź sobie, że pracy szukają tez ludzie ze sporym doświadczeniem i nie muszą tyrać za 1/4 średniej aby zdobyć doświadczenie.
  • Odpowiedz
@krzych0 jestem w branzy IT 15 lat i dla mnie to co piszesz jest dziwne. Przeciez jak szukasz czlowieka na dany projekt to sa okreslone wymagania co ten czlowiek ma potrafic, oraz to ile firma moze max za godzine pracy zaplacic. A Ty piszesz tu ze musialbys podawac widelki 3-20k. Przeciez jasne jest ze jak dajmy na to szukasz seniora z specyficznymi skillami to jestes wstanie podac duzo wezszy range. A
  • Odpowiedz