Wpis z mikrobloga

@protny0: No to u mnie 42fps na ultra, ale co z tego jeżeli wejdę do gry to mam stuttery jak cholera i zabija to całą zabawę z gierką. Obstawiam jakiś problem z prockiem albo sterami/ustawieniami. Kiedyś poszperam po forach może ktoś miał podobnie :/
@MagicznyKarol: A ja to nie? Jak sobie przypomnę te stare mody z czasów Bety, ach, nostalgia ()
A co do Wieśka, u mnie problem polega na tym, że ukończyłem już wszystkie główne wątki fabularne, podstawka i oba rozszerzenia, i za cholerę nie chce mi się robić misji pobocznych, choć pełno jest tam fabuły.
@MagicznyKarol: Ja jadę na najnowszym biosie i najnowszych sterach do grafiki i ani razu nie zdroppowało u mnie. Za to w z Forzą Horizon 4 czasami mam tak, że zetnie i po chwili jestem dużo dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MagicznyKarol: Wiedzmin 3 to jedyna gra w której wyłączyłem muzykę w trakcie grania ( po przegraniu tych 80 godzin)... Mowa o męczących kawałkach w Velen, które zapętlają się po niecałych 3 minutach. Albo o Skellige, gdzie na ogromnej mapie gra prawie zawsze jeden 3 minutowy kawałek. Kto wapadł na ten pomysł? Nie wspomnę i słabiutkim kopiowaniu motywu z jedynki w co 3 utworze.