Wpis z mikrobloga

Overcooked 1 & 2

Tak jak lew jest królem dżungli, tak overcooked jest królem kanapowych gier na konsole. Moje osobiste top 1.
Overcooked od trochę już legendarnego team17 to gra arcadowa, gdzie w chaosie i gonitwie czasu musimy ugotować zgodne z zamówieniem i przepisem dania w restauracji, by później uratować świat przed potworem spaghetti ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gra jest świetna pod każdym względem, wymaga taktyki, współpracy i ogarnięcia. Cała oprawa i muzyka dopełniają tylko efekt.
Kontynuacja jest tak samo dobra jak cześć pierwsza, w drugiej części została dodana całkiem nowa mapa, nowe przepisy i mechaniki. Jest tryb przeciwko sobie i tryb online - czego brakowało w pierwszej części.
Polecam jednak na początku jedynkę.

Plusy:
+ mnóstwo ‚pozytywnych’ nerwów, spięć i śmieszków
+ gra kładzie nacisk na współpracę i taktykę
+ ilość graczy 1-4, aby zagrać w 4 osoby wystarczą tylko dwa pady - w opcjach dzielimy pad na pół i ciśnieniem wspólnie. (Nie pamietam czy opcja jest dostępna w drugiej części, wydaje mi się ze każdy gracz już musi mieć własny pad)
+zróżnicowany poziom trudności
+super odskocznia od innych gier

Minusów:
Brak ( ͡ ͜ʖ ͡)

Bezkompromisowe 10/10

Tag do obserwowania/czarnolistowania => #ps4coop
#ps4
OttoVonAnus - Overcooked 1 & 2

Tak jak lew jest królem dżungli, tak overcooked jest ...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Minusów:

Brak ( ͡ ͜ʖ ͡)


@OttoVonAnus: No i tu się szanowny panie nie zgodzę... Największym minusem jest niszczenie przyjaźni i związków. W tę grę nie należy grać z kimś, kogo nie powinniśmy wyzywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Napleton: #!$%@? RZUĆ MI TO A NIE BIEGASZ JAK DEBIL W TE I Z POWROTEM! #!$%@? DO MNIE RZUĆ A NIE #!$%@? ZA KUCHNIE! #!$%@? JESTEŚ A NIE KUCHARZ!
  • Odpowiedz