Wpis z mikrobloga

3 noc totalnie bez snu xd niby spoko samopoczucie, lekki nieogar, robie sniadanko odpalam czajnik i #!$%@? slysze no quarter od led zeppelin. wychylam sie z kuchni cisza, telefon też niet, wyłączam czajnik, bingo XD Ogólnie w szumach np przejezdzajacych aut slysze piosenki grubo xdd #narkotykizawszespoko
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@vovo nie oddziałowuje to na mnie w żadnym stopniu, a tylko hodujesz w sobie nienawiść. Po co? To, że nie ćpasz to norma, a nie osiągnięcie XD
  • Odpowiedz
@vovo: A co ci przeszkadza, że on sobie ćpa? Nie robi nikomu nic złego (poza sobą). Gardzić to można damskimi bokserami, zabójcami, pedofilami i innym marginesem spolecznym, a nie nieszkodliwymi, słodkimi ćpunkami.
  • Odpowiedz
Chyba najciekawszy moment podczas ciągu, chociaż nie powiem zaczynało mnie niepokoić gdy będąc sam w domu słyszałem dźwięki których źródła nie potrafiłem zlokalizować xD
  • Odpowiedz
@Fukmistrz haha bylem tam xD znaczy w tej samej bani po kilku nockach nieprzespanych ( ͡º ͜ʖ͡º) najbardziej mnie #!$%@? kiedyś cienie krzakow które wtedy były #!$%@? się zulami ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz