Wpis z mikrobloga

Jak ktoś z #wroclaw chciałby zmienić branże na #it ale trochę się boi ( ͡° ͜ʖ ͡°) to Nokia znowu organizuje Nokia Academy - przez 2 miesiące wieczorami w dni robocze po 4h wykładów i warsztatów za fryty, dla prymusków ciepła posadka. Może nie od razu #programista15k ale od czegoś trzeba zacząć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Plusem jest brak lokalnego akwarelisty oraz brak poszukiwania czegoś gdzieś tam u Moniki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
https://nokiawroclaw.pl/careers/nokia-academy/
  • 28
@shinX: o kurde, to już teraz po godzinach to robią? XD program spoko, bo sam zaczynałem dzięki temu karierę w IT, ale jak ja brałem w tym udział (z 4 lata temu) to normalnie jak Cię przyjęli dostawałeś umowę o pracę na okres próbny za juniorski hajs i pierwszy miesiąc "pracy" to były właśnie te szkolenia, jak ktoś się nie sprawdził to po prostu rozwiązywali/nie przedłużali umowy. :D
@czeresniowabron: Nokii na Bema juz nie ma, przeprowadzili sie do West Linka, wiec ciezko zeby było na Bema


@shinX: Naprawdę? Już nawet 4. piętro się zwinęło? Na Bema plaza jeszcze chyba jeszcze ostatnio świeciło logo nokii () [*]