Wpis z mikrobloga

Jak ktoś z #wroclaw chciałby zmienić branże na #it ale trochę się boi ( ͡° ͜ʖ ͡°) to Nokia znowu organizuje Nokia Academy - przez 2 miesiące wieczorami w dni robocze po 4h wykładów i warsztatów za fryty, dla prymusków ciepła posadka. Może nie od razu #programista15k ale od czegoś trzeba zacząć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Plusem jest brak lokalnego akwarelisty oraz brak poszukiwania czegoś gdzieś tam u Moniki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
https://nokiawroclaw.pl/careers/nokia-academy/
  • 28
@shinX: no tak nie do konca, bo sa jednak pewne wymogi:

Ponadto wymagana jest wiedza, zależnie od profilu, z zakresu:

- profil testowanie oprogramowania– wymagana przynajmniej podstawowa wiedza z jednego z poniższych obszarów: Linux, języki skryptowe, telekomunikacja, sieci TCP/IP, metodologia testowania;

- profil programowanie C++– wymagana przynajmniej podstawowa wiedza z programowania w języku C++; plusem dla kandydata będzie znajomość: Linux, telekomunikacji, zagadnień z obszaru matematyki i algorytmiki, przebyte kursy i szkolenia
@PurpleHaze: "jednego z poniższych obszarów". jednego :D
"nom cze widziałem kiedyś ten linux u kolegi i wgl fajne bo inne niż windows c'nie" - ZAPRASZAMY xD

Znam parę osób po akademii i kilku wyrosło na ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Reepo: @katius: kurde mam ochote #!$%@? tam CV testowo, czy wzieliby typa co polibude skonczyl 15 lat temu i ma tyle samo doswiadczenia w zupelnie innej branzy. A jedyne w czym programowal to LOGO na komputerach Elwro, czyli na czyms co powstalo zanim rekruterzy sie urodzili ( )
Ale z drugiej strony jak mialbym zablokowac miejsce, komus komu faktycznie zalezy, to tak srednio.

Ciekaw jestem