Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od kiedy pamietam to mialam owlosiony brzuch. Jak bylam mala to go golilam maszynka i wydaje mi sie ze przez to zrobily sie jeszcze grubsze płacze Normalnie je wyrywalam penseta ale teraz zostawilam jak jest bo chce isc na depilacje laserowa a przed nie mozna wyrywac.
Chcialabym isc do jakiegos lekarza zeby sie zbadac bo normalne to to raczej nie jest! Ale nawet nie wiem do kogo mam z tym isc. Zwykly rodzinny? Czy moge sama porobic jakies badania na wlasna reke? I czy wstrzymac sie z ta depilacja laserowa zanim mi lekarz nie powie od czego to?
Ogolnie mam bardzo geste i szybko rosnące wlosy na glowie, brwi musze regulowac co 2 dni bo zaraz jakis wlosek wyjdzie. Do tego pojedyncze wloski na piersiach i klatce piersiowej.
#zdrowie #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Od kiedy pamietam to mialam owlosio...

źródło: comment_8moiEBesGu7D4F7p6iAQBpSzMPGCRLBf.jpg

Pobierz
  • 72
@AnonimoweMirkoWyznania: nie żeby coś ale to co widać na zdjęciu wyglada powiedziałbym ze pociągająco xD nie wiem jak reszta ale to możesz zostawić.

Co do samego problemu to tutaj sprawy hormonalne, najlepiej na start pójść zapytać do rodzinnego aby odesłał do specjalisty a jak oleje sprawę to tak jak wyżej napisali. Bezpośrednio do odpowiednich osób ale to już prywatnie trzeba. Zrobi Ci badania a później coś przepisze co powstrzyma rośnięcie a
UwielbianaBabcia: Też mam takie, nawet gorsze. Ogólnie wszędzie jestem mocno owłosiona - ręce, nogi, brzuch. Początkowo się tym przejmowałam, teraz już nie. Żaden z moich partnerów nie zwrócił mi uwagi na to i nie wyśmiał tego, więc myślę, że to siedzi w twojej głowie. Też mam pojedyncze włosy wokół sutków, ale je akurat wyrywam, bo mogą przeszkadzać podczas pieszczot. Co do brzucha to jasne zbadaj się, ale moim zdaniem nie ma
@travis_: Lekarze, z którymi rozmawiałam (trzech endokrynologów i ginekolog), zawsze powtarzali, że nie ma co się spodziewać rezultatów po lekach, jeśli nadmierne owłosienie nie jest bardzo mocno nadmierne (a tutaj nie jest) i występuje bez widocznych innych niepokojących objawów, np. zaburzenia miesiączkowania.
rozowyanon: @AnonimoweMirkoWyznania pęsetą z brzucha, ała :/
Mój wygląda praktycznie tak samo, czasami przycinam nożyczkami bo tuż przy skórze włos jest cieńszy i jaśniejszy więc nie widać potem, przynajmniej u mnie. Ogólnie pogodziłam się z tym, że taka moja uroda, zresztą pewnie wiele kobiet tak ma. Dup wbrew pozorom też nie mamy przecież gładkich xD No i mam niebieskiego, który ma na to #!$%@?.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

bababababab: > pęsetą z brzucha, ała :/

@AnonimoweMirkoWyznania: zawsze mozesz woskiem :P

A co do glownego pytania.. Tez tak mam.
Do tego ciemne wloski na rekach, na udach, "na dole" tez mocne owlosienie niestety, na twarzy ciemniejsze wloski tez :(.
Ginekolog okreslil to "temperamentem hormonalnym" i ze wiele kobiet tak ma. A jesli to mi przeszkadza, to kazal do kosmetyczki isc.

Co prawda po ciazy i urdzeniu dziecka wloski na