Wpis z mikrobloga

#madka #samotnamadka #zbiorniknasperme #logikarozowychpaskow #truestory

Taka sytuacja u mojego kumpla, że poznał samotną madke z gówniakiem lat kilka. Rok później byłem już u nich na weselu, a kolejny rok później doradzałem mu przy sprawie rozwodowej. On złożył pozew bo zbiornik na spermę pokłócił się z moim kumplem, zawiozła gówniaka do swojej madki i pojechała w #!$%@? ze swoim szefem na ruchanie do hotelu. Już kilka miesięcy po rozwodzie i się okazuje że drugi bachor w drodze z tym własnie szefunciem. Szefuncio ma swoją żonę i swoje dzieci. Jednak przez pewien czas występował na Insta dumnie przy swojej kochance na fotkach do czasu, aż nie dowiedział się o ciąży i nie #!$%@?ł od niej. W ten sposób samotny zbiornik na spermę w wieku 26l., ma dwójkę dzieci z dwoma różnymi facetami i ex-męża z którym nie miała dzieci. Oczywiście jest z tego dumna i postuje typowe obrazki o tym jak to dużo trzeba mieć siły by być samotną madką.

P.S. Powiedziała, że wyszła za mojego kumpla bo był dobry da jej dziecka...
  • 78
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Oczywiście jest z tego dumna i postuje typowe obrazki o tym jak to dużo trzeba mieć siły by być samotną madką.


@serczi: bo trzeba.

Ja mam małe dziecko i czasem sobie mysle, że samotne matki maja przerabane.


To, że czesc z nich jest samotna na własne życzenie, to już zupełnie inna bajka :p

@agaja: no trochę mają. Aktualnie jestem półsamotnym ojcem i naprawdę czasami nie ma sił. Żona przy końcu