Wpis z mikrobloga

Ja mimo wszystko współczuję zabójcy... człowiek chory psychicznie (schizofrenia paranoidalna), ta choroba to przekleństwo, ubzdurał sobie coś, co było wynikiem choroby i prosze... zginął niewinny człowiek. Bura i hańba to należy sie polskiej opiece zdrowotnej (od lat wiemy ze w Polsce psychiatria tak naprawdę nie istnieje). Gdyby przemili lekarze opiekujący sie nim w zakladzie karnym, skutecznie go leczyli (o wyleczeniu nie ma mowy bo schizofrenia jest nieuleczalna) ta tragedia z dużą dozą prawdopodobieństwa by sie nie wydarzyła. Bo to choroba , spaczone postrzeganie świata, skłoniły go do tego haniebnego czynu. Choroba tego człowieka zniszczyła jemu samemu życie, śp. Pawłowi Adamowiczowi i jego rodzinie...
#adamowicz #wosp #afera #neuropa #4konserwy
  • 6
@TeoriaKwantowa: miałem przejście będąc w szpitalu (na oddziale pulmonologii zaznaczam, żaden psychiatryk xD) dali obok mnie typa ze schizofrenią... koleś ukradł mi laptopa, próbował dźgnąć widelcem i przed #!$%@? uratowały go jedynie pielęgniarki. Ta choroba jest dziwką, całe szczęście gość był cherlakiem i nie miał pod ręką noża... który wcześniej przezornie schowałem. Miałem więcej szczęścia niż Adamowicz ale ktoś powinien się zająć na poważnie leczeniem takich ludzi bo zostawieni samym sobie