Wpis z mikrobloga

@boltzmann: A czego samiec od kobiety chce? HĘ?... W sprawach emocjonalnych #!$%@? NIGDY facetowi nie powiedziałabym ''bądź mężczyzną''. Emocje są po prostu ludzkie. A nic mnie bardziej nie #!$%@? jak łzy faceta. Poza tym to nie kobiety, a całe społeczeństwo wmawia facetom, że mają być ''męscy''.

"faceci nie płaczą'' ''facet nie powinien okazywać uczuć'' ''facet ma być silny, męski, stanowczy, twardy'' ''emocje musi zdusić w sobie''

A potem #!$%@? statystyki policyjne
@OdcienSzarosci: Nie dobijesz mnie tym bardziej, mam taką świadomość od dawien dawna :P Jednak warto wypatrzyć te jednostki, które mają wartości i są naprawdę dobrymi ludźmi zamiast generalizować, mimo, że większość niestety nie zasługuje nawet na namiastkę szacunku...

I dziękuję bardzo za komplement, według mnie jeden z bardziej wartościowych jaki można dostać, miło mi.
@draw_me_the_light: Czasem warto takiej osobie pokazać, nawet jeśli tego nie chce, że jesteś i chcesz pomóc. Takim ludziom ciężko się przełamać, ale trzeba wyznaczyć sobie granicę najlepiej. Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę, że trzeba każdą sytuację ocenić z osobna i tyle. A tak to się zgadzam w 100% c Tobą. O sobie też trzeba czasem myśleć.