Wpis z mikrobloga

@Mordivgor: Ja nie zauważyłem jakichś większych różnic pomiędzy tymi autami w jeździe. Obydwa mają bardzo zbliżone wygłuszenie. Jeżeli Superb będzie miał skórzane fotele te od L&K - są o niebo lepsze niż materiałowe taborety z Paska. No chyba, że w Passacie też skóra.
Dla mnie lekki plus dla Passata za deczko przyjemniejsze boczki drzwi i wzajemną relację radia z panelem od klimy. Aczkolwiek to taki w sumie wątpliwy plusik.
  • Odpowiedz
@Mordivgor: z marki - ta sama płyta podłogowa, te same silniki, wszystko jest takie same - zmienione logo

nie bierz skóry :( w lato dupa się klei w zimie kule przymarzają
jedyny plus skóry to łatwość czyszczenia

w jednym samochodzie mam wentylowaną skórę a w drugim welur - nigdy więcej nie wezmę skóry
  • Odpowiedz
@Mordivgor: Moje wrażenia z jazdy jednym i drugim są takie, że Superb przy większym obciążeniu (4 osoby na pokładzie) - być może że względu na przedłużenie płyty podłogowej (?) - lubi bujać nosem, co mnie osobiście strasznie wkurza. Generalnie oba prowadzą się jak to VAGi - jak klocki, a to bujanie nie poprawia sprawy.

Rozejrzałbym się jeszcze za jakimś Mondeo, Camry, Optimą albo czym tam jeszcze.
  • Odpowiedz
@Mordivgor: to sa tak zblizone auta ze kierowalbym sie tylko i wylacznie twoimi subiektywnymi odczuciami co do wygladu. Ewebtualnie cena ale celujac w te auta chyba nien jest ona u Ciebie decydujaca.
  • Odpowiedz
@Mordivgor: superb trochę ładniejszy z wyglądu, Passat lepiej wykonany m.in sztuczna skóra na uchwytach drzwi, lepiej wyciszony no i lepsze systemy mulitmedialne, np. Zegary wirtualne w superbie to poziom polo a nie golfa czy passata
  • Odpowiedz