Wpis z mikrobloga

Ładnie nożownika wczoraj ochrona z policją zmasakrowała. Twarz tak zmasakrowana że aż drgawek dostał i musieli go do szpitala przewozić.
Tak właśnie działa "policja"
Zamykają Cię na przesłuchanie i #!$%@?ą pałą po piętach byś się przyznał do czegoś czego nie zrobiłeś.
Tłuką i mówią że się przewróciłeś.
Gość po wejściu na scenę pomijając że krzyczał że jest niewinny (a był winny) to powiedział też za PO był torturowany i o tym już media milczą.
#gdansk
  • 484
@PtactwaWiele: No przecież było głośno o tym, że we Wrocławiu typa zabili paralizatorem, bo nie chciał się przyznać, a potem okazało się, że policji pomylili się ludzie. Nie wiem jak o tym można nie pamiętać. I o tym, że nikt za to nie został ukarany. Wierzę, że nikt nie jest bez winy, ale to, co się #!$%@? w pisdowskich mediach to masakra. Dobrze mu tak, zabijmy więcej, to przez WOŚP. Albo
@GoodPain: przepraszam, ale mój wpis chyba został źle zrozumiany.. Oczywiscie, że chodzi mi o tych ludzi, którzy popierają katowanie aresztowanych. Nie mieszkamy w jakimś kraju 3ciego świata gdzie takie postępowanie jest na porządku dziennym.
@Oskarek89: sam jestem funkcjonariusze i niejednokrotnie zdarzają się tam delikwenci, którzy potrafią nerwa ruszyć, ale nigdy nie pomyślałbym o tym żeby wobec nich używać śpb, nie mówiąc o katowaniu w jakimś schowku na miotly
@Oskarek89: kiedys za gowniarza zatrzymala mnie suka i wsadzili sila ddo radiowozu w trzech xd #!$%@? ze wtedy bylem szczypior 55kg ale trzech 100 #!$%@? musialo mnie #!$%@? rzucac jak szmata zebym wszedl do radiowozu xd a nic sie nie stawialem... i #!$%@? mnie po ryju i wyzywaja ze ja jakies starej luncie #!$%@? torebke xd i ja mowie ze ja do sklepu tylko wyszedlem a tak to w domu siedzialem
@Oskarek89 Te wykopki kompletnie nie rozumieją o co Ci chodzi xD

Może ja spróbuję. Drogie dzieci - zrozumcie, że Oskarek nie broni zbrodniarza, tylko uprzejmie zwraca uwagę na fakt, że żyjemy w państwie określającym się jako państwo prawa, a nie w dżungli z sejmem w postaci namiotu szamana.

Albo bawimy się w prawo i egzekwujemy je RÓWNO wobec wszystkich, albo dajemy przyzwolenie na ochlokrację i pozwalamy się ponieść emocjom, jak dzikusy.

Oklaskując