Wpis z mikrobloga

Ładnie nożownika wczoraj ochrona z policją zmasakrowała. Twarz tak zmasakrowana że aż drgawek dostał i musieli go do szpitala przewozić.
Tak właśnie działa "policja"
Zamykają Cię na przesłuchanie i #!$%@?ą pałą po piętach byś się przyznał do czegoś czego nie zrobiłeś.
Tłuką i mówią że się przewróciłeś.
Gość po wejściu na scenę pomijając że krzyczał że jest niewinny (a był winny) to powiedział też za PO był torturowany i o tym już media milczą.
#gdansk
  • 484
  • Odpowiedz
@Oskarek89: ehe, takie wypisywanie godne jego skakania na scenie i darcia ryja, że siedział biedny za niewinność.

Nie byłeś tam, nie wiesz czy to policja go pobiła, czy w ogóle ktokolwiek go pobił... a nawet jeśli to czy się nie stawiał.

Zazwyczaj czepiają się policji ludzie którzy sami mają coś za uszami albo obracają się w takim środowisku ;-)

Moim znajomym policja jakoś nigdy nic złego nie zrobiła.


@Rymcymcymw: na
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Nierzadko mam cię za debila ale masz 100% racji.

Gość położył się i dał się obezwładnić. Nawet jak się potem szarpał to nie ma szans na takie obrażenia. W Norwegii antyterroryści nawet siniaka Breivikowi nie zrobili mimo, iż w amerykańskim stylu mogli go zastrzelić w tył głowy i stwierdzic, że się bronił. Ale są cywilizacyjnie wyżej.
  • Odpowiedz
@Oskarek89 jak najbardziej jestem za karą śmierci. Za samosądem również jak ktoś próbuje zabić drugą osobę. To powiedz mi w takim razie jak się odnosisz do działań policji w USA, gdzie napastnik sięga po coś do kieszeni nie wykonując poleceń policjanta i dostaje kilka kulek w klatkę, po czym oczywiście ginie. Też hejtujesz?
  • Odpowiedz
@Oskarek89: pełna zgoda. Policja jest bezkarna. Brak kamer na komisariatach to patologia. Robią tam co chcą, a kto twierdzi, że nigdy mu się to nie przytrafi to życia nie zna.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Skąd takie info?
Jeśli to prawda, to ktoś powinien beknąć. Kto wie, czy te 5 lat wcześniej nie potraktowano go identycznie. Jeśli wtedy postąpiono z nim w podobny sposób (a po jego słowach to prawdopodobne), to osoby które go katowały, są współodpowiedzialne za to, co wczoraj się działo.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Facet próbuje zabić przedstawociela władzy, jak mówi, w ramach zemsty, za to, że był katowany przez Policję.

Policja aresztuje go i katuje.

Xd Zachodź w głowę, jaki był motyw ataku. Miliony pytań bez odpowiedzi.

Wspaniały kraj.
  • Odpowiedz
@kasza332: Mnie też zablokuj. Jestem #!$%@?ą umysłową, ponieważ uważam, że do kompetencji policji nie należy wymierzanie "sprawiedliwości" i katowanie przetrzymywanych osób. Niezależnie od popełnionego czynu.

Jestem #!$%@?ą, bo cenię sobie przestrzeganie przez władzę prawa i wymagam od służb odpowiedzialności za jego łamanie
  • Odpowiedz
@zielinski998: a wiesz, że ciebie tez mogą zawinąć na dołek? Wystarczy, ze będziesz miał pecha znaleźć się w złym miejscu o złym czasie, przecież żeby tam trafić nie musisz niczego złego zrobić
  • Odpowiedz