Wpis z mikrobloga

Ładnie nożownika wczoraj ochrona z policją zmasakrowała. Twarz tak zmasakrowana że aż drgawek dostał i musieli go do szpitala przewozić.
Tak właśnie działa "policja"
Zamykają Cię na przesłuchanie i #!$%@?ą pałą po piętach byś się przyznał do czegoś czego nie zrobiłeś.
Tłuką i mówią że się przewróciłeś.
Gość po wejściu na scenę pomijając że krzyczał że jest niewinny (a był winny) to powiedział też za PO był torturowany i o tym już media milczą.
#gdansk
  • 484
@Oskarek89: Gość a raczej idiota powinien się cieszyć, że to Polska a nie USA.. tam by ręki nie zdążył podnieść na tej scenie.. Logika zajebista - "Siedziałem za niewinność..." powiedziane po tym jak 5 sekund wcześniej wsadził kose w serce... Siedział 5 lat za coś co zrobił i szczerze mam nadzieję, że teraz posiedzi do końca życia... A tłumaczenie, że "nieźle gościa urządzili" jest słabe bo zrobili bardzo dobrze.. co mają
@Oskarek89: Ma złamany nos co mogło się zdarzyć przy zatrzymaniu. Mówimy tu o człowieku niepoczytalnym, który może się wyrywać, trzepać, a nawet zaatakować. Policja musi obezwładnić taką osobę, a nie martwić się czy złamie nosek idiocie który może albo samego policjanta zabić albo inne osoby w otoczeniu. Skąd wiesz jaki był powód ataku drgawkowego? Sprawca został wypisany po 3 w nocy także nie pieprz mi tutaj o policyjnej brutalności i nie
@turok2016: no tak, pewnie ten wpadł na scene przytulić Prezydenta, a w miedzyczasie ktoś z boku wsadził mu nóż w rękę, ten nie wiedząc co sie dzieje zaczał skandować na scenie i dlatego podnosił ręce w geście triumfu...