Wpis z mikrobloga

Kontynuujemy zabawe w wyborze najlepszego producenta gier komputerowych. W pierwszym głosowaniu bez niespodzianek odpadło EA uzyskując (46.87% głosów na NAJGORSZEGO producenta.

Lecimy dalej, pamiętajcie, głosujemy na NAJGORSZEGO spośród tych którzy pozostali. Plusujących ten wpis zawołam do następnego głosowania.

#steam #gry #glupiewykopowezabawy #origin #globaleliteshop
Pobierz G.....p - Kontynuujemy zabawe w wyborze najlepszego producenta gier komputerowych. W ...
źródło: comment_yVptPzRp8C2ngLdbd2L1tBTb8icGmlbl.jpg

NAJGORSZY producent gier komputerowych to:

  • CD PROJECT RED 7.6% (243)
  • ROCKSTAR 1.2% (37)
  • PARADOX 1.5% (49)
  • UBISOFT 21.3% (682)
  • BETHESDA 56.0% (1794)
  • BLIZZARD 5.7% (182)
  • EPIC GAMES 2.8% (90)
  • TECHLAND 2.2% (72)
  • SONY 1.7% (53)

Oddanych głosów: 3202

  • 67
God of War


@stepBYstep: zawsze chciałem w nią zagrać, ale nie będę 2 tysięcy na jedną grę dawał, bez przesady. A nie ma ani na PC, ani na xboxa, ani nawet na iOS.

Monster Hunterze


no ja też, ale nie próbowałem bo drogo w #!$%@?

co oni zrobili z tej pięknej gry...


@Barto_: GTA to gra co zniszczyła mi dzieciństwo i przy okazji zdiagnozowała mi transseksualizm (serio), bo byłem jedynym
@GlobalEliteShop: totalnie nie rozumiem dlaczego EA przegralo z Bethesda, jasne EA ostatnie lata to glownie skok na kase, ale mimo to ich produkty i tak sa zawsze o wiele bardziej dopracowane niz gry Bethesdy, ktore stoja na pelnoletnim silniku i od tego czasu posiadaja te same bugi
Bethesde zawsze ratowali moderzy, ktorzy z gowna jakie wypuszczala firma potrafili dac graczom cos jakkolwiek grywalnego, najnowszy Fallout dobitnie pokazal czym sa produkty Bethesdy
zawsze chciałem w nią zagrać, ale nie będę 2 tysięcy na jedną grę dawał, bez przesady. A nie ma ani na PC, ani na xboxa, ani nawet na iOS.


@druid1: no nie na jedną, ale akurat PS4 exclusivami stoi, jest Horizon, Detroit, Persona, Bloodborne, wspomniany GoW czy chociażby 2 ostatnie Unchartedy. To wszystko są dobre gry, nie każdemu wszystkie przypadną do gustu, jasna sprawa, ale nie będzie dawanie 2 tysięcy na
@stepBYstep: no ja niestety nie jestem osobą co gra w byle co, ja raczej z tych co mają kilka swoich gier i grają w nie latami.

Aktualnie czekam na remastera WOW-a, bo zamknęli serwery, znaczy, zaktualizowali do BfA.
@druid1: Kumam, znam kilka takich osób i w sumie rynek jest na tyle duży i zróżnicowany że każdy odnajdzie coś dla siebie i będzie się zajebiście bawił ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko nie gadaj herezji że dobre rzeczy nie wychodzą, bo jest tego od groma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kumam, znam kilka takich osób i w sumie rynek jest na tyle duży i zróżnicowany że każdy odnajdzie coś dla siebie i będzie się zajebiście bawił


@stepBYstep: no ja gram w stare gry aktualnie
@korporacion Ale masz głosować na najgorszego dewelopera, czyli w zamyśle takiego który robi najgorsze gry/najgorzej traktuje klientów i fanów itp. Co ma tutaj do rzeczy fakt, że wydali póki co 1 wielki tytuł?
@nn1upl: ja bym powiedział że najgorsza to ta która dała mi najmniej frajdy ze swojego produktu

A wygląda to tak:

EA: Fify, Simsy, fight Night round, battlefieldy, need for speedy, dragon Age i pewnie jeszcze dużo

Rockstar: GTA 3, vice city,San Andreas, 4,5 ,RdR 1 i 2, max Payne, manhunt 1 i 2

Paradox: Europa universalis 1234, crusader Kings 1.2, hearts of iron, cities skylines, magicka

Ubisoft: Assasins Creed 1,2 i