Wpis z mikrobloga

@okurajama: Ale dlaczego mu napisałeś, że najbardziej zaszkodził twojej kobiecie? Tak jak by to on był wszystkiemu winien, a ona poszkodowana? Chyba najbardziej to swojej żonie zaszkodził, chociaż myślę, że jeżeli byli udanym związkiem to mu wybaczy, szkoda małżeństwa i dzieci by było marnować przez jakiś pocałunek po pijaku (czego też nie pochwalam oczywiście). I w ogóle nie rozumiem sytuacji. Zobaczyłeś przez wizjer jak się całują pod twoim/waszym mieszkaniem, w
  • Odpowiedz
@zexan: ja wszystko przeczytałam i rozumiem to tak, że:
1. Przyszedł kolega pożyczyć hajs. Później wszyscy razem trochę popili.
2. OP gdzieś wyszedł, a wracając zobaczył całującą się różową z kolegą, którzy od siebie odskoczyli i próbowali wmawiać, że to nie to co widział. OP coś tam im musiał nagadać.
3. Kolega natychmiast się zaczął zawijać, zadzwonił po taksówkę, rozowa go miała odprowadzić, OP poszedł do łóżka, ale później podszedł do wizjera i zobaczył jak jego różowa znowu się liże z tym gościem pod domem.
4. Ona pijana wróciła do domu i poszła spać.
5. OP napisał do gościa. Gość się przyznał i prosił, żeby jego żonie nic nie mówić. OP
  • Odpowiedz
@ryohei: ja tez tak milem i znajomi, coś takiego się działo to od razu pieści szły w ruch. Później jednak skończyliśmy te 16, 17 lat i zaczęliśmy się zachowywać jak normalni dorośli ludzie. Ja #!$%@?, człowieku, zmień znajomych, idź do psychiatry, to co wypisujesz nie jest normalne.

@okurajama: dobry bajt, ale za bardzo to przyciągnąłeś. Już widze jak matka z dwójka dzieci e ciągu paru minut zamawia taksówkę:)
  • Odpowiedz
@okurajama: Ale dlaczego mu napisałeś, że najbardziej zaszkodził twojej kobiecie? Tak jak by to on był wszystkiemu winien, a ona poszkodowana? Chyba najbardziej to swojej żonie zaszkodził, chociaż myślę, że jeżeli byli udanym związkiem to mu wybaczy, szkoda małżeństwa i dzieci by było marnować przez jakiś pocałunek po pijaku (czego też nie pochwalam oczywiście). I w ogóle nie rozumiem sytuacji. Zobaczyłeś przez wizjer jak się całują pod twoim/waszym mieszkaniem, w
  • Odpowiedz
@feketehajuno: Dla mnie to by było kuriozalne, by to małżeństwo rozpadło się tylko przez to. Przecież to, że lizał się z tą op-ową to jest nieskończenie śmiesznie nieistotne zdarzenie wobec tzw. społecznych skutków, a więc zyebania przyszłości ich potomstwa. Jeśli ktoś wychowywał się w rozbitej rodzinie to wie, jakie to ch*jowe jest.
Co nie zmienia postaci rzeczy, że ten typ jest giga dzbanem i gupim ch****.

A, no i praktyka
  • Odpowiedz
@miki4ever: Nie doczytałeś ze sobie smieszkowalem co? Przeczytaj sobie moj wpis już bez smieszkowania. Przyjdzie taki pacan jak ty, przeczyta co chce przeczytać i pisze ten wysryw, widocznie bait dalej działa na takie rodzynki jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ryohei: to tak nie działa. #!$%@? i tyle, a później ci się mózg włączył i chciałeś to w żart obrócić.
  • Odpowiedz