Wpis z mikrobloga

Ciąg dalszy bedzie taki, żona mu wybaczy bo w tym kraju upokorzenie przez zdrade i bycie w zwiazku z kims kto nie kocha i nie szanuje jest duzo atrakcyjniejsze niz bycie samemu, a OP nie odzyska kasy bo tamta parka bedzie go uwazac jako kogos kto probowal ich zniszczyc. Mam nadzieje, ze OPie spisales jakis papier na te pozyczke.
  • Odpowiedz
teraz się Tak sprawy załatwia Jak Ci ktoś żonę puka? Smski? Co następne, bitwa na śnieżki?

@v1lk: ale czemu od razu tak brutalnie? A jakby go trafił śnieżką w twarz? Albo co gorsze, śnieg wleciałby mu za kołnierz, zdajesz sobie sprawę z tego?

  • Odpowiedz
Dla mnie to by było kuriozalne, by to małżeństwo rozpadło się tylko przez to. Przecież to, że lizał się z tą op-ową to jest nieskończenie śmiesznie nieistotne zdarzenie wobec tzw. społecznych skutków, a więc zyebania przyszłości ich potomstwa. Jeśli ktoś wychowywał się w rozbitej rodzinie to wie, jakie to ch*jowe jest.


@PrinsFrans: Ci co zyli w rodzinach gdzie rodzice sie nie kochali, ale trwali ze soba bo kasa, bo dzieci,
  • Odpowiedz
@Lukasz16a: no tak, bo katolicy to się kurczowo trzymają tych swoich przykazań, a każdy z nich bierze ślub tylko raz, nie zdradzają się i na zawsze są razem. Tak jak Bóg chciał xD
  • Odpowiedz
Nie wiem w sumie czy to bajt czy nie ale reakcja większości z Was jest przykra. OP to standardowy beciak bez jaj i wcale się nie dziwię, że jego żona mu #!$%@?ła rogi a po tym jak się wyspała w jego łóżku jeszcze na koniec go #!$%@? i wyszła bez słowa xD

Na dodatek OP pierwsze o czym pomyślał to zniszczenie związku żony i dzieci kolesia który mu wypukał dziewczynę. Nie wiem
  • Odpowiedz