Wpis z mikrobloga

@Szpeju: Galeria Krakowska to Platinum od dłuższego czasu, zaraz przy Polibudzie to było parę, btw wprowadziłabym w błąd, na Szlaku jest teraz co innego ale dalej na multisporta. Kardio to zajęcia sobie obczaić najlpiej, ja już jakoś 2 lata temu to chodziłam ale nie na rynku jednak.
@czar_Pekla: a ja właśnie nie polecam :( z uwagi na konieczność wykupienia ciągłości karnetu. Przez rok nie miałem jak tam chodzić, teraz miałbym wybitnie po drodze i nie pójdę bo musiałbym zapłacić za cały poprzedni rok co nie chodziłem...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aerwin: jak to za cały rok? Przecież karta wygasa w takim przypadku i tylko płaci się ponownie opłatę aktywacyjną 30 zł + opłata miesięczna. Sama nie chodziłam regularnie, teraz kartę po półtora roku aktywowałam znowu i co miesiąc się przedłuża normalnie. Coś źle zrozumiałeś albo ktoś cię w błąd wprowadził. NIGDY nie ma tak, że płaci się za karnet czy miesiące wstecz!
@czar_Pekla: no właśnie wygląda na to że właśnie tam tak jest. Jak wróciłem raz po dwóch miesiącach to się dowiedziałem, że muszę zapłacić za dwa wsteczne miesiące plus obecny
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aerwin: przykro mi, ale nie jest prawdą to, co piszesz. Po okresie 30 dni karta jest dezaktywowana i przy ponownym uruchomieniu jesteś traktowany jak nowy klient i opłacasz koszt administracji i koszt jednego karnetu. Jest to jasno napisane w regulaminie, ponadto dokładnie w moim przypadku tak działało. Poczytaj koniecznie Regulamin Platinum punkt 7 Rozwiązanie umowy.

Myślę, że kolega @Matemit, który jest pracownikiem klubu, może Cię też z błędu wyprowadzić.

Tak
@Aerwin: W jakim klubie tak jest? Na pewno, nie w Platinium.

W Platinium ludzie nie czytają regulaminów/umów i najczęściej mają problem z tym, że nie rozumieją jak działa doładowanie/przedłużanie karnetu.

Na przykładzie:
Kupujesz pierwszy karnet(koszt karnetu+30zł opłaty na start; dostajesz kłódkę, kartę). Nalicza Ci się 30dni(nie miesiąc kalendarzowy). I teraz, jeżeli w ciągu 14 dni po zakończeniu karnetu nie opłacisz kolejnych 30 dni to przerywasz ciągłość - tak jakby zrywasz umowę
@Matemit @czar_Pekla - W My Fitness Place na Pawiej. Być może zostałem wprowadzony w błąd przez pracownika, zmienił się regulamin lub podpisałem jakąś lipną umowę. Teraz w regulaminie widze, że są karnety miesięczne i miesięczne odnawialne. Może o to chodzi. Jeśli jest tak jak piszecie to robię wielki come back ( ͡° ͜ʖ ͡°)