Wpis z mikrobloga

#huawei #oneplus #oneplus6 #huaweip20pro #smartfon
Chyba pora pożegnać się z xiaomi, bo mam wrażenie, że mi8 swoim aparatem przegrywa w przedbiegach. :(
No i właśnie, najbardziej zwracam uwagę na aparat, bo mam ból istnienia gdy nie wezmę ze sobą bezluterkowca, a robię zdjęcia Redmi Note 4. Oprócz tego, istotna jest dla mnie bateria, praktycznie cały dzień mam włączony transfer danych i śmigam po social mediach, więc chciałabym, że dobrze trzymała. Grać wiele nie gram, a już na pewno nie w wymagające gry. Więc możliwe, że przy takim używaniu nie zauważyłabym między nimi różnicy?
Który z tych dwóch telefonów byście wzięli i dlaczego? I ewentualnie dlaczego nie ten drugi. :) Czytam porównania, oglądam recenzje pod kątem zdjęć, ale nie jestem w stanie wyłonić zwycięzcy...

Który?

  • OnePlus 6 66.7% (40)
  • Huawei p20 pro 33.3% (20)

Oddanych głosów: 60

  • 21
  • Odpowiedz
@biuna: a Mate 20 Pro? Bezkonkurencyjna bateria (wytrzyma cały dzień i jeszcze zostanie z 20%) no i aparat jeden z najlepszych. Jeżeli Ci się nie spieszy zawsze możesz poczekać też na Mate 30 Pro którego premiera powinna być niedługo bo w 1kwartale.
  • Odpowiedz
@plumaS: to ty samsunga albo iphone nie miałeś XD powerbank to podstawa a Mate 20 Pro wytrzumuje 9h na ciągle włączonym ekrane a dwa dni takiego spokojnego użytkowania. Według mnie wynik dobry bo ja oczekuje, że telefon wytrzyma cały dzień pod maksymalnym obciążeniem.
  • Odpowiedz