Wpis z mikrobloga

@Zorannio: no nie wiem, nie znam sie. Ale jak tak patrzę, że zarabia w takim razie jakieś 1200 euro. A pewnie pokój go kosztuje 200 euro miesięcznie, nie wiem ile jedzenie to bym wolał siedzieć w polsce.
@samuraj24: No to chyba 5... ale tysięcy euro miesięcznie :D
Tak czy inaczej taka kasa jak sugerujesz za takie godziny na zachodzie to ostro niewolnictwem zalatuje i to jeszcze na czarno... Przecież zarabiałby o wiele, wiele więcej gdyby miał umowę na ichniejszą minimalną stawkę.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@samuraj24: twój kolega to debil przecież ruchają go bez wazeliny minimalna to ponad 8 a nadgodziny muszą jeszcze lepiej płacić więc przy tylu godzinach za minimalną powinien zarobić co najmniej 2200 euro, nie zdziwiłbym się jak ktoś w papierach figuruje i bierze pod stołem 1000 euro za twojego kumpla ;p
@samuraj24: jest to niemożliwe.

Może zarabia za te 260 godzin temu 5000 ale EURO. JESLI pracuje na czarno i żadnych kosztów pracodawca nie ponosi. ;) Bo wtedy roboczo godzina by wyszła jakieś 15€ i nadgodziny lepiej płatne, to by wyciągał te 5k€
@samuraj24: no to nadal go rzeźbią na jakieś 500-700 euro, i nie dostanie jeszcze zwrotu podatku na koniec roku + te miesiące nie liczą mu się do emerytury, a jakby miał legalnie można te lata pracy przenieść i przeliczyć do polskiego zusu, także daje się robić bez mydła
@samuraj24: no to w mojej opinii, gdyby mu dołożyli te 600€ do 1800... To miałby 7740zl na miesiąc = za pracę fizyczną, brak opłat za mieszkanie i jedzenie, więc rewelacja. Gdyby to nie było na czarno.

Ma ubezpieczenie? Co jak mu się coś stanie?
Co jak zachoruje? :)