Wpis z mikrobloga

@lucalinos: a nie lepiej mieć na nich #!$%@?? #!$%@? Cie oni obchodzą? Wiele takich ludzi spotykałem podczas mojej edukacji i na każdych miałem gdzieś patrzyłem na siebie. Szkoda Twoich nerwów bo i tak nic nie wyniesiesz ze szkoły jak będziesz się przejmował innymi a tym bardziej użalał się, że ich nie tolerujesz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@johnnyMetalowy: nauczyłem się mieć #!$%@?, niech gadają co im się podoba, ale ma to też swoje granice jakieś, jedno trzeba przyznać, rację w niektórych rzeczach mają rację, bo moja obecność na wf to też jest raczej dekoracja. Ale to poniekąd ich wina (wiem, że się tym usprawiedliwiam, no ale) bo nie jestem jedyny, którego tak jadą w sumie za to że nie mają takiej sprawności, albo po prostu nie lubią wf
@lucalinos: jak byłem w Twoim wieku to było zupełnie na odwrót xDD Karaj ich tam #!$%@? na tym WF. A tak na serio jak Ty takiej budowy masz problem z jakimiś chucherkami to ja nie wiem - ogarnij się i jak chcesz być mądrzejszy od nich to se załatw jakieś lewe zwolnienie od lekarza na WF i tyle a sam nie wiem po szkole ćwicz i elo.
@johnnyMetalowy: Nie pozostało mi nic innego, jak tylko ze spokojem przetrwać ten semestr. Przynajmniej będę żyć ze świadomością, że za tyle i tyle się to skończy. W perspektywie, czerwiec jest bliżej niż się wydaje, i to mnie pociesza xDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johnnyMetalowy: wdawać się w bójki to akurat kompletnie nie w moim stylu, ale w ferie nabiorę dystansu i naładuje swój spokój. Będzie dobrze ( ͡ ͜ʖ ͡)

W każdym razie trochę wsparcia się przydało, szybciej zleci ( ͡° ͜ʖ ͡°)